Windows 11 kaç GB?

40gb gibi bir yer kaplıyor, dün indirmiştim ama genede tam olarak emin değilim ( 30-40 arası olduğuna eminim ).

Hocam AtlasOS Windows 11 desteği getirmiş. Ben aktif olarak Windows 10 halini kullanıyorum aşırı memnunum. Windows 11 hali nasıldır bilmem ama onun normal Windows 11'den daha az yer kapladığı kesin. İsterseniz AtlasOS Windows 11 araştırın içinize sinerse kurarsınız.
Atlasos güzel ama sıkıntı çıkarabiliyor ya mesela minidumb dosyalarıyla haşır neşirseniz minidumb dosyası oluşturulmuyor, birde herkesin dediği gibi güvenlik sıkıntısı var her ne kadar açık kaynak kodda olsa başkasının yaptığı bir şey.
Birde win11 atlası denedim ama eğer kullanıcaksanız win10 daha iyi.

Custom OS pek tavsiye etmem. Sürücü sorunlarıyla bir çok program uyumsuzluğu ile boğuşmak istiyorsanız buyrun.
Ben o kadar anlamıyorum.Zaten bu ilk bilgisayarım hatta kasam elime ulaşmadı bile.Yanlıs bir kasa tercihi yaptığım için harici harcaması çok oldu ve maalesef ssde ye ayıracak bütçe kalmadı win 11 ile valo veya cs2 500gb yi geçerse biyerlerden kısıp onu yukseltecektim.Hepinize çok teşekkür ederim beni aydinlattiniz varolun.

Geri
Yukarı