Windows 11 "KB5007215"güncelleştirmesi yüklenmiyor

BuRaKBoSs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 11 11 toplu güncelleştirmesi (KB5007215) güncellemesini yayınlandığı günden beri yükleyemiyorum eski güncelleştirmeyi kaldırıyorum tekrar yüklüyorum ama bu güncellemeye sıra gelince yine hata veriyor. Çözümünü bulamadım.
Not: Disk temizle kısmında ekte görülen 158 MB'lık Update dosyasını sil desemde tekrar tarattığımda duruyor hala, C:\Windows\SoftwareDistribution kısmında ki eski güncelleme dosyalarını da siliyorum dosyalar hasarlı ise tekrar insin diye ama sürekli aynı hatayı alıyorum.

Ekran görüntüsü 2021-11-19 172358.png

Ekran görüntüsü 2021-11-19 171910.png

Ben bu hatayı bilgisayarımı 10'dan 11'e (Insider) yükseltirken alıyordum.
Sonrasında Insider'ın yeni sürümü çıktı ve onu tekrardan indirdiği için sorun oluşmadı.
Bir şekilde mevcut güncellemeyi silmen lazım.
Eski güncelleştirme silme + disk temizleme + update klasörünü silme yapıyorum başka bir temizleme yapmam gerekiyor mu?

Windows'u sıfırlama yapıp tekrar deneyebilirsiniz.

Windows'u sıfırlama yapıp tekrar deneyebilirsiniz.
Sıfırlamak istemiyorum, bir çözümü olmalı.
2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 11 11 toplu güncelleştirmesi (KB5007215) güncellemesini yayınlandığı günden beri yükleyemiyorum eski güncelleştirmeyi kaldırıyorum tekrar yüklüyorum ama bu güncellemeye sıra gelince yine hata veriyor. Çözümünü bulamadım.
Not: Disk temizle kısmında ekte görülen 158 MB'lık Update dosyasını sil desemde tekrar tarattığımda duruyor hala, C:\Windows\SoftwareDistribution kısmında ki eski güncelleme dosyalarını da siliyorum dosyalar hasarlı ise tekrar insin diye ama sürekli aynı hatayı alıyorum.

Eki Görüntüle 1219860

Eki Görüntüle 1219859
Yeni gelen güncelleme'de yüklenmiyor ve disk temizleyicisinde ki 158 MB olan silinmeyen dosyaların boyutu 361 MB oldu 2 güncellemede yüklenmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı