Windows 11 KB5031455 kurulur mu?

Bildiğim kadarıyla kasım veya aralık aylarında zorunlu olarak yüklenecekmiş ancak şimdiden tüm kullanıcılara sunmaya başlamışlar. Yani isteyen kişiler şimdiden yükleyebiliyor. Henüz güncelleme yapmadım ama güncelleme yapmadan öncesinde mutlaka sistem geri yükleme noktası oluşturacağım çünkü Windows güncellemelerinin sağı solu belli olmadığı gibi bazı güncellemelerini yaptıktan sonra kaldıramıyorsun bile. O yüzden sorun oluşursa nasıl olsa güncellemeyi kaldırabiliyorum deyip, sistem geri yükleme noktası oluşturmadan bırakmayınız. Hatta bazen birden fazla veya önemli güncelleme yaparken Windows kendisi de oluşturuyor galiba ama bundan tam emin değilim. Siz yine de manuel olarak oluşturun.

Hocam aslında isteğe bağlı güncelleme taraftarı değilim; pek test edilmemiş gibime geliyor.

Bilgisayarı normal kullanırım oyun, sosyal medya vs ben kendi adıma bir sorun yaşamadım henüz sadece sağ tık menüsünde yavaşlık var gibi seri olarak sağ tık yenile yapamıyorum sağ tık yaptıktan sonra hemen yenileye basarsam tepkisiz kalıyor.

Bilgisayarı normal kullanırım oyun, sosyal medya vs ben kendi adıma bir sorun yaşamadım henüz sadece sağ tık menüsünde yavaşlık var gibi seri olarak sağ tık yenile yapamıyorum sağ tık yaptıktan sonra hemen yenileye basarsam tepkisiz kalıyor.

Bunu bende yaşıyorum ve güncelleme kaldırılamıyor şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı