Windows 11 key türlerinin farkı nedir?

Aldıktan sonra etkinleştirmek için bir telefona ihtiyacın olacak onunla Microsoft'u arayacaksın sesli asistan sana 4 erli şekilde ürün anahtarını verecek bunu bir kere yaptıktan sonra format atsan bile pintipin hesabına girip Key'i yazınca tekrar tekrar etkinleştirebilirsin.

Sesli asistan dediğiniz yapay zeka gibi mi? Eğer öyle değilse işim biraz zor olabilir.

Sesli asistan dediğiniz yapay zeka gibi mi? Eğer öyle değilse işim biraz zor olabilir.
Onun gibi birşey zor değil Microsoft'tan bahsediyoruz sesli asistanları bile kalite.

Onun gibi birşey zor değil Microsoft'tan bahsediyoruz sesli asistanları bile kalite.
Tamam hocam da, telefon numarasını satın alma işlemi tamamlandıktan sonra mı bana verecekler?

Tamam hocam da, telefon numarasını satın alma işlemi tamamlandıktan sonra mı bana verecekler?
Evet satın aldıktan sonra nasıl etkinleştireceğine dair bir yazı yazıyor altında o numarayı arayacaksın ordan etkinleştirmen gerekiyor.

Evet satın aldıktan sonra nasıl etkinleştireceğine dair bir yazı yazıyor altında o numarayı arayacaksın oradan etkinleştirmen gerekiyor.

Hocam videoya yönlendirdi siparişler kısmından videoyu izliyorum da acaba bende Windows 11 yüklü olduğundan mı böyle yapıyor hata veriyor? Yüklü ama etkin değil bende.

Hocam videoya yönlendirdi siparişler kısmından videoyu izliyorum da acaba bende Windows 11 yüklü olduğundan mı böyle yapıyor hata veriyor? Yüklü ama etkin değil bende.
Videonun altında bir kod geldi mi 25 haneli?

Videonun altında bir kod geldi mi 25 haneli?
Kod geldi hocam işte etkinleştirme kodu onu yazdım e postamı yazdım ama yükleme kimliği denilen bir şeyi istiyor hiçbir yerde göremedim ben onu
1692969081261.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-25-16-13-54-049_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-08-25-16-13-54-049_com.google.android.youtube.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 10
İşte oraya ulaşamadım ki hocam. Bende etkinleştirme sayfası böyle görünüyor.

Eki Görüntüle 1916901
Ben şu numaradan etkinleştirdim.

Eki Görüntüle 1916901
Bende de aynı problem olmuştu bir şekilde yarım saat içerisinde hallettim şu an hatırlamaya çalışıyorum. Siz dediğim numarayı arayın, size verilen 25 haneli kodu isteyecektir, sonra dize bir kod verecek o kodu bilgisayarınıza yazdığınızda etkinleşecek öyle hatırlıyorum.

Eki Görüntüle 1916901
Hallettin mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-25-16-18-35-144_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-25-16-18-35-144_com.android.chrome.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Geri
Yukarı