Windows 11 klasörler yavaş açılıyor, donuyor

EMIR263

Centipat
Daha fazla  
SSD kullanıyorum. RX 6700 XT - R5 5600 kullanıcısyım. SSD sağlık testi yaptım sorun çıkmadı. Klasörler acayip yavaş açılıyor. Hatta bazen simgeleri bile yok oluyor. Nedeni nedir sizce?

Aynı sorun bendede var ikonlar görünmüyor veya klasörde anlık donmalar oluyor. Sırf bu nedenden dolayı sıfır kurulum yaptım yine aynı şekilde devam etti. Sistemin kendisinde bir sorun var sanırım.

Aynı sorun bende de var ikonlar görünmüyor veya klasörde anlık donmalar oluyor. Sırf bu nedenden dolayı sıfır kurulum yaptım yine aynı şekilde devam etti. Sistemin kendisinde bir sorun var sanırım.

OneDrive'a bile girmiyor. Virüs taraması yapıyorum, herhangi bir virüs yok. Bunun bence bir çözümü olmalı. :)

Benim sistemim sizin sistemden düşük olmasına rağmen herhangi bir yavaşlık yaşamıyorum Dosya Gezgini gayet hızlı açılıyor ve klasörlerde de sorun yaşamıyorum sadece Fotoğrafların bulunduğu klasörlerde biraz yükleme yapıyor bazen.

Ekran görüntüsü 2023-07-30 223211.png

Buradan son güncellemeyi kaldırıp deneyin.

Benim sistemim sizin sistemden düşük olmasına rağmen herhangi bir yavaşlık yaşamıyorum Dosya Gezgini gayet hızlı açılıyor ve klasörlerde de sorun yaşamıyorum sadece fotoğrafların bulunduğu klasörlerde biraz yükleme yapıyor bazen.

Sistemle bir alakası yokmuş. Görev Yöneticisinden OneDrive'ı devre dışı bıraktım sorun düzeldi.

Görev Yöneticisinden OneDrive'ı devre dışı bıraktım sorun düzeldi.

Sistemle bir alakası yokmuş. Görev Yöneticisi'nden OneDrive'ı devre dışı bıraktım sorun düzeldi.

Görev Yöneticisi'nden OneDrive'ı devre dışı bıraktım sorun düzeldi.

OneDrive çok gereksiz bence hiç gerek durmuyorum Windows'u kurduğum gibi kaldırıyorum

OneDrive Microsoft Teams Terminal Gereksiz olduğu için direkt olarak kaldırıyorum Zaten gerekli olduğunda Microsoft Store'dan indirilebiliyor.

Geri
Yukarı