Çözüldü Windows 11 kullanıcı profil hizmeti hizmet oturum açamadı, kullanıcı profili yüklenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

murathak198555

Hectopat
Bu sorunun doğru düzgün bir çözümü yok. Bilen yardımcı olabilir mi? Daha önce de sistem geri yükleme yaparak durumu kurtarıyordum fakat şimdi geri yükleme noktası bulunamadı diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarı güvenli modda açtım ve güvenli modu ağ ile etkinleştirdim.
Görev Yöneticisi'nden Regedit'i açtım.
Hkey_local_machine > software > Microsoft > Windows NT > current version > profile List'ten sorunlu profilimi sorunsuz profille değiştirerek sorunumu çözdüm.
Daha önceden herhangi bir hizmetin başlangıç şeklini değiştirdiniz mi? Güncelleme yaptınız mı?

Kurtarma seçeneklerine girebiliyorsaniz komut istemini açıp sfc /scannow komutunu verin ve bekleyin.

Shift ESC Görev Yöneticisi açılacaktır. Yeni, görev çalıştır. CMD. Exe yönetici ayrılıkları ile çalıştır tikleyin ve tamam basın. Komut ekranına net start profsvc yazın ve sonra SFC /scannow yazın. Logoff yazın.

Bilgisayarı güvenli modda açtım ve güvenli modu ağ ile etkinleştirdim.
Görev Yöneticisi'nden Regedit'i açtım.
Hkey_local_machine > software > Microsoft > Windows NT > current version > profile List'ten sorunlu profilimi sorunsuz profille değiştirerek sorunumu çözdüm.

Çözüm
Reis aradan bayağı geçmiş ama bende de bu sıkıntı var bana hala müsaitsen nasılyaptığını detaylı yazar mısın?

İşin garip tarafı ben de bu sorunla karşılaştım. Birkaç deneme sonrası açıldı bilgisayar yarım yamalak. Dün @YK32 nin gösterdiği yol ile yaptım. Girebildim, bugün aynı problem tekrar yaşandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…