Çözüldü Windows 11 kurarken anahtar istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

K1ng06

Hectopat
Makaleler
5
Yer
izmir
Windows 11'i USB yazdıktan sonra kurmaya çalışırken lisans anahtarı istiyorum. Benim şu an kullandığım Windows 10'um etkinleştirildi, bu adımı nasıl geçebilirim?

Çözüm
@29028 büyük ihtimalle sorumu yanlış anladı. Benim BIOS'umda herhangi bir key yok, ben ayrı alarak aktifleştirdim bu yüzden BIOS'uma kazılı herhangi bir key yok. Benim gibi ayrı kutuda alan arkadaşlar için kutudaki anahtar simgesi olan kartın arkasındaki kodu kullanabilirsiniz. Yine de fikrin için teşekkür @29028
20211006_193220.jpg
Daha sonra anahtar gireceğim diye seçenek var onu seçip ilerleyebilirsiniz kurulum bittikten sonra Windows 10 lisansını 11 ile kullanabilirisiniz.

@K1ng06 kardeşim üstte BIOS'a gömülü Windows ürün anahtarını bulun bağlantısı ekledim. İncele istersen o serili kullanarak Windows 11'i kurulum aşamasında etkinleştirerek kuruluma başlayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@29028 büyük ihtimalle sorumu yanlış anladı. Benim BIOS'umda herhangi bir key yok, ben ayrı alarak aktifleştirdim bu yüzden BIOS'uma kazılı herhangi bir key yok. Benim gibi ayrı kutuda alan arkadaşlar için kutudaki anahtar simgesi olan kartın arkasındaki kodu kullanabilirsiniz. Yine de fikrin için teşekkür @29028
20211006_193220.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı