Windows 11 Kurtarma Menüsünde Kalıyor

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Windows 11 kurmaya çalışıyorum, bilgisayarım destekliyor, USB'yi düzgün ve sorunsuz şekilde ayarladım, flash ile başlattığım zaman saçma şekilde beni kurtarma menüsüne atıyor (0xc000000F) Windows olarak RekOS kurulu şu an da sebebi bu olabilir mi? (ISO'yu Microsoft sitesinden indirdim, Rufus ile yazdırdım.)

Farklı bir USB bellek ile deneyebilirsiniz. Rufus yerine bir de Ventoy ile denemenizi öneririm. Farklı USB bellek ile deneyince çözülmüş mesela.

Windows olarak RekOS kurulu şu anda sebebi bu olabilir mi?

Sanmıyorum.

Rufus'taki sistem gereksinimleri tikini kaldırdığım zaman oluyor bu sefer de sistem yetersiz diyor sanırım işlemcim desteklemediği için çünkü TPM 2.0 ve Secure Boot var bende setup ile kurdum sorunsuz oldu, normale göre bayağı uzun sürüyor ve temiz kurulum değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…