Windows 11 Kurulumda Donuyor

Cavidov

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni aldığım bilgisayara USB'den EFI Windows 11 kurmaya çalışıyorum, boot menüsünden USB belleği seçiyorum, sonra bu ekrana geliyor ve donuyor. Çözümü nedir acaba?

DF22B66E-2529-487C-8925-50F190CAB4D9.jpeg

merhaba,

bende kuzenimin abra serisi monster makinasına kuramadım her şeyi denedim secure boot u açmanız gerekiyor diyorlar açıyorum ama genede kurmadı ama şunu denemedim windows 10 kurup windows 11 kurulumunu ordan başlatmayı deneyin ben onu denemedim olabilir ordan ama dediğim gibi denemedim sadece denemek gerek

Merhaba aynı sorun bende de oluyor ve neredeyse 1 - 1.5 aydır bu sorunla uğraşıyorum. Bilgisayarım Monster Abra A5 v17.3 Windows 10 kurulu ve Windows upadete ile güncelleyerek kurmayı denedim olmadı sonra Windows 11 yükleme yardımcısı ile kurmayı denedim olmadı. Daha sonra Windows medyası oluştur yazan yerden kurmaya çalıştım yine olmadı en son USB ile format atarak Windows 11'i kurarım diye düşündüm ama yine aynı sorun çıktı. Aynı senin paylaştığın ekran gibi o noktalar orada donup kalıyor USB'ye ISO yükledim sonra BIOS'tan flaşı seçtim yine aynı sorun oldu. Hepsinde de noktaların döndüğü yerde donup kalıyor eğer bir çözüm bulursanız buraya yazın ben Windows destek ekibine de yazdım yine yardımcı olamadılar servise de göndermek istemiyorum.
Arkadaşlar, yeni aldığım bilgisayara USB'den EFI Windows 11 kurmaya çalışıyorum, boot menüsünden USB belleği seçiyorum, sonra bu ekrana geliyor ve donuyor. Çözümü nedir acaba?

Eki Görüntüle 1190090
Buraya daha önce yazmıştım eyer bu sorunla karşılaşan olursa biosu güncel değildir ben 2 ay sonra bugün sorunu çözebildim bugün biosu güncelledikten sonra hiç usb falan gerekmeden Windows upadete ile direk güncelleme olur gibi yüklendi bios güncellemesi yapmadan format atsanız bile aynı sorun oluyor ve donuyor biosu güncellerseniz bu sorun çözülecektir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı