Rehber Windows 11 Kurulumu

Bilgisayardaki güncellemeler kısmına Windows 11 gelecek mi? Direk oradan güncelleyebilecek miyiz?

@kyoraku

Güncellemeler herkese yavaş yavaş dağıtılıyor o yüzden kime ne zaman gelecek tam kestiremiyoruz. Güncelleme gelmeden kurmak isterseniz rehberimden yardım alarak da kurabilirsiniz.

Bilgisayardaki güncellemeler kısmına Windows 11 gelecek mi? Direk oradan güncelleyebilecek miyiz?
Benim gelmişti ama sistemim istenenleri tam karşılamadığı için kuramamıştım.

@Serendipity hocam bugün Windows 11'i kurmayı düşünüyorum. Kafama tam yatarsa kuracağım. Güncellemeler ile ilgili bir şeyler söylerim kurarsam.

Tabii hocam eğer kurarsanız sonrasında söylediğiniz her bilgi işimize yarayabilir.

Tabii hocam eğer kurarsanız sonrasında söylediğiniz her bilgi işimize yarayabilir.
Desteklenmeyen donanıma sahip cihazımda kalite, tanım, sürücü ve diğer başlıkları altında her türlü güncellemeyi alabiliyorum. En korktuğum şey kalite güncellemelerini alamamaktı fakat ne olduysa alabiliyorum. Desteklenmeyen donanımlara güncelleme verilmeyeceği söylenmişti. Şaşırdım.

Bu arada yalnızca işlemcim desteklenmiyordu.

HDD ile sorun yaşar mıyım? 500 GB 7200 RPM.

HDD ile sorun yaşar mıyım? 500 GB 7200 RPM.
Yani... Deneyebilirsiniz ama sıkınıtı çıkarma olasılığı çok büyük hocam, büyük ihtimalle %100 disk kullanımı sorunuyla karşılaşırsınız. SSD almanızı öneririm.

Yani... Deneyebilirsiniz ama sıkınıtı çıkarma olasılığı çok büyük hocam, büyük ihtimalle %100 disk kullanımı sorunuyla karşılaşırsınız. SSD almanızı öneririm.

Windows 10 da herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…