Windows 11 kutulu sürüm var mı?

Bu dediğinde adamın dediğinin ne alakası var. Kutulu sürümleri bende seviyorum. Hala oyun bile alacağım zaman ilk başta kutulu fiyatına bakarım. Koleksiyon gibi bir şey. PC parçalarının kutularından tut tasarımı güzel olan bütün kutuları saklarım. En güzellerini de rafıma koyarım.

Herkesin bir popisi var haklısınız ancak bende diyorum ki o kadar parayı kullandığınız bilgisayarlara parça alarak gücüne güç katabilirsiniz Bill Gates yeterince zengin boş bir kutu ya o kadar para vermek için biraz babadan zengin olmak lazım. İnternetten ücretsiz olmasa varya şu an hala merdiven altı yerlerde format için kağıtları sayıyor olurduk.

boş bir kutu ya o kadar para vermek için biraz babadan zengin olmak lazım
21 yaşındayım çok şükür 16 yaşımdan beri çalışıp kendi paramı kazanıyorum. O yaşımdan beri baba parası yemiyorum. Konuyu başka yerlere çekmeyin. İnsanların hobileri zevkleri vardır bu doğrultuda para harcamayı seviyordur. Bu kimseyi bağlamaz. Size saçma gelebilir bize normal gelebilir bu gayet normal bir şey.

o kadar parayı kullandığınız bilgisayarlara parça alarak gücüne güç katabilirsiniz
Kullandığımız parçaların ne olduğunu nereden biliyorsunuz? Belki çok iyi belki kötü ama bizim işimizi görüyor.

21 yaşındayım çok şükür 16 yaşımdan beri çalışıp kendi paramı kazanıyorum. O yaşımdan beri baba parası yemiyorum. Konuyu başka yerlere çekmeyin. İnsanların hobileri zevkleri vardır bu doğrultuda para harcamayı seviyordur. Bu kimseyi bağlamaz. Size saçma gelebilir bize normal gelebilir bu gayet normal bir şey.

Kullandığımız parçaların ne olduğunu nereden biliyorsunuz? Belki çok iyi belki kötü ama bizim işimizi görüyor.

Ben yargılamıyorum ki ona sadece tüyor veriyorum para zaten onun istediği gibi harcayabilir. Sen 16 yaşında başlamışsın benim babam at arabası sürerdi ve ben 12 yaşında gece kahvelerde simit ve lahmacun satardım babamla elbette herkesin bir vizyonu misyonu sevdiği gönül verdiği hoşlandığı şeyler olmalı olmakta zorunda ben sadece içi boş bir karton için değmez o kadar paraya dedim kaldı ki şu an herkes bedava ISO'yu netten indirip Windows sahibi oluyor mesele karton olsa herkes alırdı o zamanda bir zevki kalmazdı.

Geri
Yukarı