Çözüldü Windows 11 masaüstü simgeleri bozuk görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

metin7

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 11 kullanıyorum 1 aydır, gayet memnunum, bizim çocuk bir şeyler yapmış olmalı simgeler arası boşluklar arttı epey sinirimi bozuyor, yardımcı olabilecek var mı?
(CTRL basıp mouse tekeri ile büyüyüp küçülüyor ama alt üst boşluğu değişmiyor ve çok fazla)

Adsız.png

Arkadaşlar Windows 11 kullanıyorum 1 aydır, gayet memnunum, bizim çocuk bir şeyler yapmış olmalı simgeler arası boşluklar arttı epey sinirimi bozuyor, yardımcı olabilecek var mı?
(CTRL basıp mouse tekeri ile büyüyüp küçülüyor ama alt üst boşluğu değişmiyor ve çok fazla)

Eki Görüntüle 1313286

Simgelerde bir şey yok ki hocam simgelerin boyutları öyle.

@metin7
1645563473057.png

Buradan kendiniz %100 seçer misiniz?

Çözüm
benzer sorunu yaşadım . Burdan çözemedim. Çözemeyenler için çözüm yöntemini anlatıyorum.
yapılan ayarlar kayıt defterinden IconSpacing ayarını bozduğundan masaüstü simgeleri etrafından boşluklar kalıyor . orjinal kayıt defterinin yedeğini aldıktan IconSpacing ayarını -1125 ve yine IconVerticalSpacing ayarını da -1125 yapınca yeniden başlatınca simgelerin birbirine yanaştığını göreceksiniz.

Geri
Yukarı