Windows 11 mi Linux mu?

Linux'ta Online oyun oynayacaksa ban yeme riski çok yüksek anti cheat programı çalışmıyor Linux'ta Wine ile uğraşması gerekecek bir oyuncuysa bunlarla uğraşmasına gerek yok Windows 11 iyi.
AC gerektirmeyen oyun yazmışım doğru okumadınız sanırım …

Linux daha çok yazılımcalara hitap eden bir işletim sistemi değil. Bunun böyle olmadığıno piyasadaki yaygın distrolara bakarak bile anlayabilirsiniz. Linux Kali'den ibaret değildir.
Yazılımcılar da genelde Kali kullanmıyor zaten.

Hayır, Proton ile çalıştırılan AC'siz oyunlarda bile Linux'un genel olarak daha iyi performans verdiği gözleniyor.

AC'siz oyunlar için demiyorum zaten. Yazımı dikkatli okursanız sevinirim. AC kullanmadığı halde Linux'ta kötü çalışan oyunlar olabiliyor. Tabii bu oyunlar genelde Windows'ta da kötü çalışan oyunlar oluyor(bknz: CoD MW Remastered)

Linux'ta Online oyun oynayacaksa ban yeme riski çok yüksek anti cheat programı çalışmıyor Linux'ta Wine ile uğraşması gerekecek bir oyuncuysa bunlarla uğraşmasına gerek yok Windows 11 iyi.

AC gerektiren çoğu oyun şu anda ufak tefek düzenlemelerle oynanabiliyor.

ReviOS10 geçmeden önce yaklaşık 20 saat BattleBit oynadım.

Onun haricinde BF5, Apex Legends(sürekli stuttering yapmıştı bende ama AC bir kere bile sorun olmadı) gibi AC gerektiren birçok oyun oynadım. Birinden bile ban yemedim.

Bütün oyunları oynuyorum ama genellikle Online oyunlar.

Windows sizin için daha iyi olacaktır hocam. Linux tarafında da oynarsınız birçok oyununuzu ama Windows daha rahat olur. Eğer Linux'u görmek denemek isterseniz de Linux Mint gibi birçok dağıtımda dualboot kurulum desteği var.

Geri
Yukarı