Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

Ben 1 haftadır laptopa kurdum ve kullanıyorum Windows 11'i. Ne sorun C ıktı ne bir şey cıktı kasan oyunlar bile FPS artışı gosterdı normalde 2 cekırdeklı laptopum Minecraft denedim her ne kadar oynamasamda 15 20 FPS alırken Windows 11 de 67 80 arası FPS artışı gördüm. Tüm programlarımı yükledim sorunsuz kullanıyorum. Tam sürümü çıktıgında tekrar format atarım ama bu laptopu aldıgım zamandan beri ilk defa bu kadar hızlı kullanıyorum.

Çok bilen birisi daha Windows 10 makyajlanmış hali vakası. Yazık

Windows 10 makyajlanmadı Windows 10 tarihi oldu karşımızda yepyeni bir işletim sistemi var Insider Preview dağıtımı bu hafta kademeli olarak başlayacak.
Tamam Microsoft'a inanmıyorum.
Bu işler derin mevzu anlamamak normal ama kullanıcıyı biraz daha bilgilendirseler bukadar saçma durumlar ortaya çıkmazdı şimdiye kadar herkes çıkmayacak biliyordu. kullanıcıyı bilgilendirme konusunda Microsoft türkiyenin gelişmesi gerek..

Son düzenleme:
Windows 10 makyajlanmadı Windows 10 tarihi oldu karşımızda yepyeni bir işletim sistemi var Insider Preview dağıtımı bu hafta kademeli olarak başlayacak.

Bu işler derin mevzu anlamamak normal ama kullanıcıyı biraz daha bilgilendirseler bu kadar saçma durumlar ortaya çıkmazdı şimdiye kadar herkes çıkmayacak biliyordu. Kullanıcıyı bilgilendirme konusunda Microsoft Türkiye'nin gelişmesi gerek.

Ben makyajlandı demedim ki, kullanıcının birisi dedi bende cevap yazdım bir makyajlama vakası daha diye.

Geri
Yukarı