Windows 11 nasıl kurulmalı?

Bir şey olmaz. USB bilgisayara takılıysa Rufus'tan o USB'yi seçeceksiniz ardından ISO dosyasını seçeceksiniz ve tamamen otomatik ayarlamayı yapacak. Sizde hazır diyecek ve biraz işlemi bekleyeceksiniz.

Emin misiniz doğru anladığınızı düşünmüyorum, farklı bilgisayardan Rufus'ta USB'yi ayarlayacağım yani otomatik yaparsa yaptığım bilgisayara göre yapacak ayarlamayı sonra Windows 11'e geçireceğim asıl bilgisayarla uyumlu olacak mı diye soruyorum?

Emin misiniz doğru anladığınızı düşünmüyorum, farklı bilgisayardan Rufus'ta USB'yi ayarlayacağım yani otomatik yaparsa yaptığım bilgisayara göre yapacak ayarlamayı sonra Windows 11'e geçireceğim asıl bilgisayarla uyumlu olacak mı diye soruyorum?

Bir şey olmaz demiştim fakat detaylandırayım: Rufus'un işi bilgisayar ile değil USB iledir. Rufus USB'yi format biçimi yapar, bilgisayara göre ayarlamaz. Rufus ile ISO dosyasını seçerek işlem yaparsanız tüm bilgisayarlarda format işlemi başarılı olur. Eski nesil CD gibi düşünebilirsiniz. Eskiden bu tür işlemler için CD kullanılıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı