Windows 11 nasıldır?

Ne betası şusu busu, Windows 10'dan farkı bile yok. Alt tarafı dosya sızdırılmış diyorlar onun da orijinal olup olmadığı belli değil. Betanın sunulmasına daha çok var, sadece duyururlar.

İnsanlar işletim sistemlerine ne kadar da çok bel bağlıyorlar. Örneğin ben profesyonel iş istasyonlarımda Windows 11'e muhtemelen en az 1 sene geçmem.

En fazla merak edersem sanal makinede denerim.

İnsanlar işletim sistemlerine ne kadar da çok bel bağlıyorlar. Örneğin ben profesyonel iş istasyonlarımda Windows 11'e muhtemelen en az 1 sene geçmem.

Günde 12 saat gördüğüm arayüze bir zahmet önem vereyim değil mi dost?

Ben hiç denemedim bile, zaten Microsoft zorla geçirecek. Boşuna acele etmeye gerek yok.

Günde 12 saat gördüğüm arayüze bir zahmet önem vereyim değil mi dost?
İşte ben o ara yüze değil sistemin stabilitesine ve uygun çalışmasına dikkat ediyorum. Çünkü iş istasyonlarım bana para kazandırıyor. Güzel gözükmesi değil güvenli ve düzgün çalışmaları lazım, DOST.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…