Çözüldü Windows 11 otomatik başlatma geciktirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeh0Ke

Decapat
Makaleler
1
Yer
Heryer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 8100 3,6gh
AMD HD7770 2gb VRAM
8gb 2200mhz RAM
RAM
8 gb, 2666mhz, CL19
SSD veya HDD modeli
Kioxia 256gb Nvme SSD
Ekran kartı
GeForce MX110
İşlemci
i5 10210u
Merhaba, normal olarak bilgisayarımda birçok uygulama kullanıyorum(biraz fazla birçok) ve son zamanlarda bilgisayarımın masaüstünde kendine gelmesi biraz uzun sürüyor. Ben de otomatik açılan uygulamalara baktım ama hepsi ihtiyacım olan şeyler. Ama hepsine hemen başta ihtiyacım yok. Acaba sallıyorum "fxsound" programını hemen çalıştırsa "cclean" programını 5 dakika sonra çalıştırsa olmaz mı? Yani hemen gereken ihtiyaçları önce yapıp istediklerimi erteleyebileceğim bir program, ayar var mı? Görev zamanlayıcısına baktım ama bir şey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Biraz kendi soruma cevap vermiş oluyorum kusura bakmayın.

Bir program buldum. Bu program ile otomatik başlatmaları geciktirip istediğiniz şeyleri öne alabiliyorsunuz. Linki:

Sizde faydalanın istedim. :)
Görev yöneticisinden başlangıç uygulamalarını ayarlayabilirsiniz. Süreli ayarlama seçeneği yok ama başka bir şekilde varsa bilmiyorum.

Görev Yöneticisi'nden başlangıç uygulamalarını ayarlayabilirsiniz. Süreli ayarlama seçeneği yok ama başka bir şekilde varsa bilmiyorum.

Başlangıç uygulamalarını ayarladım zaten. Benim istediğim bunları geciktirmek. Ama yine de teşekkürler :)

Şöyle. Bazılarını Windows açıldığında görev yöneticisinden başlangıç uygulamalarından başlatırsınız. Bazılarını o uygulamanın ayarları üzerinden başlangıçta açılsın diye ayarlarsınız. Arada illa ki zaman farkı olacaktır.

Biraz kendi soruma cevap vermiş oluyorum kusura bakmayın.

Bir program buldum. Bu program ile otomatik başlatmaları geciktirip istediğiniz şeyleri öne alabiliyorsunuz. Linki:

Sizde faydalanın istedim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı