Çözüldü Windows 11 otomatik sürücü güncellemeleri nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar durumum biraz garip. Eski sürücüde kalmak değil amacım. Yeni de kalmak ama Windows Update zorla eski sürücüye geçirmeye çalışıyor beni. Nasıl engelleyebilirim?
İşlemcim: i5 10300H.

1687294011133.png

Şu anlık bu yüzden Windows Update kapatmak zorundayım. Ancak ben güncel kalmak istiyorum. Yani Update komple kapat gibi şeyler yazmayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başlangıca sağ tıklayın > sistem > gelişmiş sistem ayarları > donanım kısmından > aygıt yükleme ayarlarına girin hayır ı seçin.

Eki Görüntüle 1830042

Zaten ayarım öyle işe yaramıyor.

Arkadaşlar gpedit.msc'ye girdim oradan bilgisayar yapılandırmasından yönetim şablonlarını oradan Windows Update'i seçtim sonra da Windows Update tarafından sunulan güncellemeleri yönetine girdim ve resimdeki ayarı yaptım. Çözüldü yani konu.

1687376225068.png
Önce Update'i kapatın sonra tekrar açın ve herhangi bir sürücü indirmiyor olsun. Sonra Download wushowhide - MajorGeeks bu linkteki programı indirin ve açın. Açtıktan sonra ileri deyin ve gizlemek istediğiniz sürücü güncellemesini seçin ve kapatın.

Hocam bu geçici çözüm bana kalıcı lazım.

Sadece sürücü güncellemesini gizlerim bununla.

Başlangıca sağ tıklayın > sistem > gelişmiş sistem ayarları > donanım kısmından > aygıt yükleme ayarlarına girin hayır ı seçin.

Eki Görüntüle 1830042

Zaten ayarım öyle işe yaramıyor.

Arkadaşlar gpedit.msc'ye girdim oradan bilgisayar yapılandırmasından yönetim şablonlarını oradan Windows Update'i seçtim sonra da Windows Update tarafından sunulan güncellemeleri yönetine girdim ve resimdeki ayarı yaptım. Çözüldü yani konu.

1687376225068.png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı