Windows 11 pişmanlık

Bende 6 aydan beri kullanıyorum. Windows 10 PC'ye geçince kullanamıyorum neredeyse.

Bende 6 aydan beri kullanıyorum. Windows 10 PC'ye geçince kullanamıyorum neredeyse.
Bende Haziran'da yüklemiştim meraken, hatalardan dolayı Windows 10'a dönüp tam sürüm gelmesini bekledim, şimdi sonuç çok farklı değil. Hâlâ zayıf.

Son üç Insider güncellemesi bayağı bir RAM ve CPU sorunu ortaya çıkardı kararlı sürüme geçmeyi düşünüyorum.

Bende çok bir fark olmamakla beraber Windows 10 daha iyi çalışıyordu. Ama artık dönmek için çok geç çünkü Windows.old klasörünü sildim.

Bence geçmen hata olmuş. Daha çok erken çünkü her sistemde stabil çalışmıyor. Pişman olan da var memnun olan da. Ben minimum 1 yıl daha açıp bakmayı dahi düşünmüyorum.

Aynı işlemcide bende de var CPU sorunu boşta bile %80 kullanıyor. Insider'ın son üç güncellemesi bozdu.

İnsidider bana da düzgün çalışmıyor gibi geldi nihai sürümünü kullanıyorum şu anlık iyi gidiyor oyu modunu ve Xbox Bar'ı kapatınca oyunlarda ki CPU sorunu düzeldi. Anlık takılme mouse laglı gibi hareket ediyordu kapatmadan önce.

İlginç neden ben bu sorunları yaşamıyorum

Windows 11'i 6 aydır geliştirici olarak kullanıyorum, 11'de geliştirilen sistem ile Windows 10 bile ne güncellemeler aldı bunları bilip bilmeden alışamadım, alışamadıysan kullanma.

Hocam daha sızdırılalı 4 ay oldu y-yoksa siz mi yaptınız Windows 11'i?

Katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…