Windows 11 Pro kullanılır mı?

Teşekkür ederim ama laptopun sürücüleri Windows 10 uyumlu değil bayağı sorun çıkarıyor son dönemdeki birçok laptop böyle.

Hocam Windows 10 sürücüleriyle Windows 11'in sürücüleri aynı herhangi Bir uyumsuzluk olması mümkün değil.

Pro sürüm ile Home sürüm arasında aslında stabilite farkı var belki kimse fark etmiyor ama ben sürekli format atıp her sürümü denediğim için anlayabiliyorum. Ayrıca Windows 11 sıkıntılı şu an. Ben de güncellemelerle bile hala düzelmeyen ses aygıtı bölümün de sorunum var. Hoparlör ve kulaklık takılı iken hiçbir aygıtı göstermiyor ses butonuna tıklayınca. Ses ayarları bölümüne girince hoparlör ve kulaklık arasında geçiş yapabiliyorum sadece. İlk kurduğum da böyle değildi sonradan bozuldu. Windows 10'da bu sorunu 1 kere bile yaşamadım mesela. Ayrıca kulaklık yazılımı Windows 11'de kulaklığımı algılamıyor bu arada. Windows 10'a geri döneceğim bugün.

Teşekkür ederim ama laptopun sürücüleri Windows 10 uyumlu değil bayağı sorun çıkarıyor son dönemdeki birçok laptop böyle.

Benim eski laptop da öyle. Windows 11'de yağ gibi akıyor. Windows 10'da ciddi performans sorunu yaşıyorum. Örneğin işlemci dengelide kullanmama rağmen fazla yükle çalışıyor ve drop gibi sorunlar oluşuyor. 11'de bu tür sorunlar yok. Çok seri çalışıyor. Hiç donma vb. sorun yaşamadım.

Benim eski laptop da öyle. Windows 11'de yağ gibi akıyor. Windows 10'da ciddi performans sorunu yaşıyorum. Örneğin işlemci dengelide kullanmama rağmen fazla yükle çalışıyor ve drop gibi sorunlar oluşuyor. 11'de bu tür sorunlar yok. Çok seri çalışıyor. Hiç donma vb. sorun yaşamadım.

Her sistem de aynı tepkiyi vermiyor sanırım. Bende böyle cevaplar okuyunca geçtim ama memnun değilim çok sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı