Windows 11 Pro mu Pro education mı?

Windows 10 Education, Windows 10 Enterprise üzerinde geliştirilerek okulların, personel, yönetim ve eğitim kadrosu ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlandı. Bu sürüm, Akademik Toplu Lisanslama ile kullanabilmek ve Windows 10 Home ve Windows 10 Pro’lu cihazlar kullanan okullar ile öğrencilerin Windows 10 Education'a geçişlerini sağlayan yollar sunmak üzerine yayımlanmıştır. Özellikleri, Windows 10 Enterprise işletim sistemi ile aynıdır. Windows 10 Pro işletim sistemi ile farkı, Windows 10 Pro işletim sisteminde tablet kullanım modunun daha geliştirilmiş olmasıdır.

Windows 10 education, Windows 10 Enterprise üzerinde geliştirilerek okulların, personel, yönetim ve eğitim kadrosu ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlandı. Bu sürüm, akademik toplu lisanslama ile kullanabilmek ve Windows 10 Home ve Windows 10 Pro'lu cihazlar kullanan okullar ile öğrencilerin Windows 10 education'a geçişlerini sağlayan yollar sunmak üzerine yayımlanmıştır. Özellikleri, Windows 10 Enterprise işletim sistemi ile aynıdır. Windows 10 Pro işletim sistemi ile farkı, Windows 10 Pro işletim sisteminde tablet kullanım modunun daha geliştirilmiş olmasıdır.

Bir farkı yok değil mi değiştirmem gerekir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı