Windows 11 Pro mu Windows 10 mu?

İşlemcinin aynısını RX 6650 XT ekran kartı ile kullanıyorum ne Windows 10 Pro da ne de Windows 11 Pro da hiçbir performans kaybı yok. Görünüş amaçlı Windows 11'i öneririm. Sadelik istiyorsanız eğer Windows 10 sizin için daha iyi bir tercih olacaktır.
Peki rx 6600 mü rtx 3050
RX 6600 ekran kartı RTX 3060'a yakın performans veriyor. Soğutma olarak da daha iyi olduğunu düşünüyorum. RX6600 almanızı öneririm.
ancak optimizasyon anlamında rtx 3050 çok daha iyi diyorlar uğraşmamak adına rtx 3050 düşünüyorum

Bu güncel konuya bakabilirsiniz hocam.
hocam 6600 performans açısından daha iyi ama şimdi elimde iki seçenek var ikisininde diğer özellikleri aynı
Sadece ekran kartları farklı
Rx 6600 olan 1000 tl daha pahalıya geliyor
Zaten çok ağır oyunlar oynayan birisi değilim
Hani rtx 3050 alsam pişman olurmuyum

Peki RX 6600 mü RTX 3050

Ancak optimizasyon anlamında RTX 3050 çok daha iyi diyorlar uğraşmamak adına RTX 3050 düşünüyorum

Hocam 6600 performans açısından daha iyi ama şimdi elimde iki seçenek var ikisinin de diğer özellikleri aynı
Sadece ekran kartları farklı
RX 6600 olan 1000 TL daha pahalıya geliyor
Zaten çok ağır oyunlar oynayan birisi değilim
Hani RTX 3050 alsam pişman olur muyum?

Hocam seni yanlış yönlendirme yapmayayım bence zaten konu dışına çıktık. Bunun için başka bir konu açarsanız orada arkadaşlarla güzelce tartışabiliriz bu konuyu.

Hocam seni yanlış yönlendirme yapmayayım bence zaten konu dışına çıktık. Bunun için başka bir konu açarsanız orada arkadaşlarla güzelce tartışabiliriz bu konuyu.
Tamam hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı