Windows 11 Pro'ya nasıl geçilir?

Pro lisansı alarak yükseltebilirsiniz direkt veya format ekranında Pro sürümünü seçip Pro'yu kurabilirsiniz ama bunlar uğraştırabilir.

Bir de böyle bir şey var sanırım iş istasyonuna yükselt tıklamayı deneyin.

1671968783954.png

Yok, bastım yükseltmedi. :D

@Emir M. yardımcı olabilir belki daha iyi bir yol olabilir Pro'ya geçmek için.

Merhaba, laptopumda Windows 11 Home var. Windows 11 Pro'ya geçmem lazım nasıl geçebilirim?
Hocam genel olarak oluyor yazmışlar ne kadar doğru bilmiyorum deneyin geri dönüş noktası oluşturup.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pro lisansı alarak yükseltebilirsiniz direkt veya format ekranında Pro sürümünü seçip Pro'yu kurabilirsiniz ama bunlar uğraştırabilir.

Hocam ben daha dün format attım Windows 11'e USB ile ama artık sormuyor nedense Pro mu Home mu diye.

Hocam ben daha dün format attım Windows 11'e USB ile ama artık sormuyor nedense Pro mu Home mu diye.

OEM lisans varsa o hangi sürümse onu otomatik yüklüyor olabilir.

En basit yöntem Pro lisansı alıp girmek, daha sonra güncelleştirme yükler gibi Pro'ya yükseltiliyorsunuz.

VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T Pro versiyonunun default anahtarını girerek yükseltebilirsiniz.
Not: Anahtarda bir sorun yok, Microsoft forum moderatörünün paylaştığı bir anahtar, bu sadece yükseltmenize olanak sağlıyor, Windows'u etkinleştiremezsiniz.

How-To-Upgrade-Windows-10-Home-To-Pro-Edition-10.png

Geri
Yukarı