Windows 11 Retail ve OEM keyler ne zaman gelir?

RivRivRiv

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sıfır Windows 11 kurulumu yapmak istiyorum ama Retail key ya da OEM key almak istiyorum uygun fiyattan. Windows 11 5 Ekim'de resmi olarak piyasaya sunulacak. Retail key ya da OEM keyler ortalama olarak ne zaman piyasaya sürülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro'ya geçebilir miyiz derken? Zaten Insider sürümleri Pro Insider & Home Insider şeklinde ayrılıyor.
Bilmiyom ki reis. Sistemi sıfır kurdum. Daha hiçbir windows el sürmedi pcye. Ben de bilmiyom o yüzden insider kısmını:D
Pro'ya geçebilir miyiz derken? Zaten Insider sürümleri Pro Insider & Home Insider şeklinde ayrılıyor.
Peki şimdi insider sürümü var. 5 ekim de normal sürümü yayınlanıyor. İnsider dan çıkabiliyor muyuz?

Son düzenleme:
Bilmiyom ki reis. Sistemi sıfır kurdum. Daha hiçbir windows el sürmedi pcye. Ben de bilmiyom o yüzden insider kısmını:D

Peki şimdi insider sürümü var. 5 ekim de normal sürümü yayınlanıyor. İnsider dan çıkabiliyor muyuz?
Eğer şuan Windows 11 Insider sürümünü kullanıyorsan final sürümü yayınlandığında geçiş yapabileceksin. Insider'dan çıkmak istiyorsan Ayarlar -> Windows Update -> Windows Insider Programı kısmından yapabilirsin.

Eğer şuan Windows 11 Insider sürümünü kullanıyorsan final sürümü yayınlandığında geçiş yapabileceksin. Insider'dan çıkmak istiyorsan Ayarlar -> Windows Update -> Windows Insider Programı kısmından yapabilirsin.
O zaman şöyle diyebilir miyiz?
İnsider ile 5 ekimde yayınlanacak olan sürüm arasında hiç bir fark yok. Yazılım bazında. İnsider olan sadece insider programına dahil oluyo doğru mu anlıyorum?

O zaman şöyle diyebilir miyiz?
İnsider ile 5 ekimde yayınlanacak olan sürüm arasında hiç bir fark yok. Yazılım bazında. İnsider olan sadece insider programına dahil oluyo doğru mu anlıyorum?
Yazılım bazında baktığında bir farkı olmayacaktır. Insider sürümlerinin (beta-dev) özeti, yeniliklere önceden bakıyorsun, test ediyorsun ve hataları raporluyorsun. Bu yüzden Insider sürümlerinde her türlü hata vs performans kaybı yaşayabilirsin. Final sürümünde ise işletim sistemi, son halini alıyor. Performans ve kararlılık daha stabil olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı