Windows 11 sekme özelliği için vivetool patch sonrası masaüstü simgelerinin geç gelmesi

Börtü Böcük

Kilopat
Windows 11'i ilk kurduğumda dosya gezgininde sekme özelliği yoktu. Vivetool ile patch yaparak açmıştım. Ancak masaüstünde yenile yapınca simgeler 3 - 4 saniye gecikmeli geliyor. Bir de yeni bir dosyayı masaüstüne yapıştırınca simgeyi kullanıcı klasörünün altına atması ve yeni dosya yapıştırınca simgenin geç gelmesi gibi bir durum olabiliyor. Aslında şu an Windows 11'im güncel ama anladığım kadarı ile explorer.exe aksak çalışıyor. Bu vivetool ile yaptığım Patch'i nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'i ilk kurduğumda dosya gezgininde sekme özelliği yoktu. Vivetool ile patch yaparak açmıştım. Ancak masaüstünde yenile yapınca simgeler 3 - 4 saniye gecikmeli geliyor. Bir de yeni bir dosyayı masaüstüne yapıştırınca simgeyi kullanıcı klasörünün altına atması ve yeni dosya yapıştırınca simgenin geç gelmesi gibi bir durum olabiliyor. Aslında şu an Windows 11'im güncel ama anladığım kadarı ile explorer.exe aksak çalışıyor. Bu vivetool ile yaptığım Patch'i nasıl kaldırabilirim?

Hocam Windows 11'iniz güncel ise sekme özelliğini sanırım kapatamıyorsunuz.

Ben kapatmak istemiyorum. Vivetool'un verdiği hasarı gidermeye çalışıyorum. Yaptığım Patch'i nasıl geri alabilirim? Çünkü Dosya Gezgini yukarıda yazdığım gibi aksak çalışıyor.

Vivetool /reset /id:
Hiçbir şeyden sorumluluk kabul etmiyorum ve almıyorum. Bütün sorumluluk size aittir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı