Windows 11 sistem gereksinimleri artar mı?

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Donanim Arşivi Youtube'sinde gördüm Windows 11 yüklemek için sistem gereksinimleri yüksek değil gibi bir şey dedi. 24 Haziranda da tam sürümü çıkınca böyle bir şey olur mu?

Windows 10 ile aynı olacak deniliyor.

Arkadaşlar donanim arşivi YouTube'sinde gördüm Windows 11 yüklemek için sistem gereksinimleri yüksek değil gibi bir şey dedi. 24 Haziran'da da tam sürümü çıkınca böyle bir şey olur mu?

Bekliyoruz ama Windows 10'da kalmayı planlıyorum.

Arkadaşlar donanim arşivi YouTube'sinde gördüm Windows 11 yüklemek için sistem gereksinimleri yüksek değil gibi bir şey dedi. 24 Haziran'da da tam sürümü çıkınca böyle bir şey olur mu?

Çok fazla artmaz herhalde, 1 sene sonra geçmeyi planlıyorum.

Arayüzde öyle büyük bir değişiklik yok Windows 10 makyajlanmış hali denebilir kendim kurup incelemdim ama altyapısı benziyor gibi TPM 2.0 biraz sıkıntı gibi oda Lite gibi bir sürüm bekliyorum TPM 2.0 olmayan cihazlar için yani çoğu cihaz yine de Windows 11 geçecek gibi duruyor.

Microsoft, Windows gibi büyük çaplı bir işletim sisteminin hemen hemen her bilgisayarda çalışabilmesi için elinden geleni yapar. Her yeni bir Windows 11 kullanıcısı da, Microsoft'a o denli yarar sağlayacaktır çünkü. Bu yüzden, Windows 10'dan bile daha düşük sistem gereksinimleri bekliyorum. Fakat Windows 11'in, MacOS popülaritesinden etkilendiğini kanaatindeyim. Çoğu dizüstü bilgisayarda Windows 11 işletim sistemi göreceğimizi (dizüstü bilgisayarların da her ne kadar günümüzde masaüstü bilgisayarlarla olan performans uçurumu kapanıyor olsa da) düşünüyorum. Çünkü enerji tüketimini minimalize etmek ve daha uzun dizüstü bilgisayar kullanım süresine sahip olmak önemli. Bunu da ancak iyi optimize edilmiş ekonomik bir işletim sistemi yapabilir. Bu da MacOS ile benzerliklere sahip olan yeni Windows 11 oluyor. Yani, sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…