Windows 11 stabil mi?

Bowser Koopa

Hectopat
Yer
Bowser's Castle
RAM
8 GB DDR4 3200 MHz
Ekran kartı
RTX 3050 Laptop GPU, İntel UHD Graphics
İşlemci
İntel Core i5-11400H
Selam, biliyorsunuz Windows 11 çıkalı belli bir süre oldu. Ben de Windows 10'da aldığım bazı güncelleme sıkıntılarından dolayı W11'e geçmeyi düşünüyorum ancak W11 o kadar stabil mi?
(Yani Windows 10'da kalınır mı? 11'e geçmeli miyim?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 da kalmanızı öneririm daha zamanı var bence sistemin oturması için 22H2 gelmesi lazım.

2 ay önce falan geçmiştim, Windows 10 daha kararlıydı. Derleme güncellemeleri ile Windows tam olarak iyileştirilmiyor, 22H2 gelmesi lazım. Aradan 1-2 ay daha geçsin 22H2 geldikten sonra. İsteyen VM'ye kurup test edebilir.

Ben kullanıyordum her şey güzeldi ta ki böyle kendi kendine durduk yere boşta iken 30 günde 2 kez sistem kilitlendi. Testler yaptım donanımda hiçbir sorun yok RAM'ler vs her şey sorunsuz. Daha sonra geri Windows 10'a döndüm 2 aydır 1 takılma bile yok. Sistemim W11 destekleyen bir sistem olduğu halde. Şimdi yeni büyük güncellemeyi bekliyorum 2 hafta var galiba o zaman yükleyip tekrar deneyeceğim. Umarım artık çok daha iyi olmuştur.

Gerçekten hiç anlamadım birisi bende çok iyi oyunlarda 20 fps civarı artıyor diyor, başka biride çok sıkıntılı diyor. Bende nasıl sonuç verir emin değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…