Windows 11 TPM kalkacak mı?

Hocam bana da akıcı geldi. Ama Insider sürümü olduğu için bir o kadar da sıkıntılı.
Öyle can sıkıcı bir sorun görmedim şimdilik. Bazen arayüz anlıkta olsa tepki vermiyordu. Ayrıca hizmetlerde bazı hizmetlere tıklayamama problemleri var. Yükseltme yaptım önce fakat çok sıkıntılıydı. Temiz kurulum daha stabil oldu.
Size soruyım. Masaüstünde sağ tıklayınca yenile çıkmıyor :D ben nasıl bu aktivitemi devam ettireceğim.
Show more options'a tıkla.

Öyle can sıkıcı bir sorun görmedim şimdilik. Bazen arayüz anlıkta olsa tepki vermiyordu. Ayrıca hizmetlerde bazı hizmetlere tıklayamama problemleri var. Yükseltme yaptım önce fakat çok sıkıntılıydı. Temiz kurulum daha stabil oldu.

Show more Options'a tıkla.

Sabahtan beri onu arıyom. Alışkanlık olmuş yenile yapmak :D

1-2 şey ne hocam açıklayabilir misiniz? Diğer PC yede kurmayı düşünüyorum. Onda oyun vs oynuyorum.
Görev çubuğunda ki simgelerin çözünürlüğü düştü. Hizmetleri kapatmak istediğimde bazı hizmetleri seçemiyordum. Mutlaka temiz kurulum yapın. Önce yükselttim çok hantaldı. Sıfırdan kurdum fişek gibi.

Görev çubuğunda ki simgelerin çözünürlüğü düştü. Hizmetleri kapatmak istediğimde bazı hizmetleri seçemiyordum. Mutlaka temiz kurulum yapın. Önce yükselttim çok hantaldı. Sıfırdan kurdum fişek gibi.

Temiz kurulumda yaptım. Ayarlarda kasma oluyor. Başka sorun yaşamadım. Oyunlarda vs sorun yok.

Temiz kurulumda yaptım. Ayarlarda kasma oluyor. Başka sorun yaşamadım. Oyunlarda vs sorun yok.
Evet oyunlarda sorun yok. Performans kaybı yaşamadım. Önce ki windows 10 modlu windowstu performans için çok ayar çekiliydi. Bunda bileşenler silinmemiş ve ellenmemiş şekilde performansı aynı. Evet ayarlar kısmında bazen takılmalar olabiliyor. Windows 10'a geri dönmeyi düşünmüyorum şimdilik. Beğendim.

TPM olmadan da düzenlenmiş ISO'lardan kurabiliyorsunuz zaten, kalkmasa bile RTM sürümü de o şekilde kurabilirsiniz.

GA-M61PME-S2 anakartım var bu RTM dediğiniz ne oluyor acaba cihazım destekler mi? Ayrıca bu ISO dosyası indirme linki Microsoft'un resmî sayfasından kaldırılmış bulamadım nereden indirilebilir?

Geri
Yukarı