Çözüldü Windows 11, USB bellek biçimlendirilip nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kusho

Decapat
Merhaba, içinde Windows 10 kurulu olan bir USB vardı biçimlendiremedim ve dediğiniz gibi Rufus'u da denedim ama onda da hata verdi. USB'yi temizleyip Windows 11 kurmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, içinde Windows 10 kurulu olan bir USB vardı biçimlendiremedim ve dediğiniz gibi Rufus'u da denedim ama onda da hata verdi. USB'yi temizleyip Windows 11 kurmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkisi işinize yarayacaktır.
Rufus yerine Windows 10'u direk Windows 11'e yükseltebilirsin. Windows'un kendi sitesinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Rufus yerine Windows 10'u direk Windows 11'e yükseltebilirsin. Windows'un kendi sitesinden.

Eğer sıfır bilgisayara kurmak istiyorsan.

USB kurulumu için:

6. adımdakini yazınca "No usable free extent could be found." ile başlayan uzun bir yazı yazdı. Diskin boş alanı olmadığından bahsediyor sanırım kısaca. Daha sonra Size kısmında 16 GB USB'nin boyutuna 64 MB dediğini fark ettim. Ne yapmak lazım?

Eğer sıfır bilgisayara kurmak istiyorsan.

USB kurulumu için:

Sıfır kurmak istiyorum ama yükleyeceğim USB'yi biçimlendirmeden açamıyorum. Biçimlendirmeye çalışınca Yardım'dan salt yazılıma bakın gibi bir uyarıyla karşılaşıyorum.

6. adımdakini yazınca "No usable free extent could be found." ile başlayan uzun bir yazı yazdı. Diskin boş alanı olmadığından bahsediyor sanırım kısaca. Daha sonra Size kısmında 16 GB USB'nin boyutuna 64 MB dediğini fark ettim. Ne yapmak lazım?
Bahsettiğiniz şeylerin fotoğraflarını ekleyebilir misiniz?

Bahsettiğiniz şeylerin fotoğraflarını ekleyebilir misiniz?
1696950825468.png
1696950909242.png

Bir de şu an USB'yi takınca Cihazlar ve sürücüler kısmında gözükmüyor.

Geri
Yukarı