Çözüldü Windows 11 Valorant hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
26
Daha fazla  
Valorant'a girmeye çalışırken oyun hata veriyor. TPM 2.0 ve Secure Boot ile ilgili.
Nasıl çözülür?
Bilgisayarda TPM 2.0 açık ve Secure Boot kapalı.

Buna baktım da bana göre değil. Bende TPM 2.0 açık Secure Boot kapalı.

Çözüm
@sweiss bilgisayarımda Linux var sıkıntı olmaz mı?

Secure Boot destekleyen bazı dağıtımları var. Tüm dağıtımlar desteklemiyor. Kullandığınız Linux dağıtımının Secure Boot destekleyip desteklemediğini arama motoru vasıtasıyla öğrenebilirsin.

Windows 11'de Valorant oynamak için Secure Boot açmalısın. Alternatif olarak Windows 10'a geri dönebilirsin veya Windows 11 nihai sürümü bekleyebilirsin.
@sweiss Sadece hata verdiğini söylemedim. Hata detaylarını da verdim. TPM 2.0 ve Secure Boot ile ilgili ve bu hata da popüler oldu artık ve sadece bir hata var.

Hata bu. Aynısı.

Dosya Ekleri

• 1630646015284.png
    1630646015284.png
    175,9 KB · Görüntüleme: 51
@sweiss bilgisayarımda Linux var sıkıntı olmaz mı?

Secure Boot destekleyen bazı dağıtımları var. Tüm dağıtımlar desteklemiyor. Kullandığınız Linux dağıtımının Secure Boot destekleyip desteklemediğini arama motoru vasıtasıyla öğrenebilirsin.

Windows 11'de Valorant oynamak için Secure Boot açmalısın. Alternatif olarak Windows 10'a geri dönebilirsin veya Windows 11 nihai sürümü bekleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı