Windows 11 videodaki gibi kurulur mu?

Microsoft Windows 11 şu anda çok kararsız bir sürüm. Sürekli olarak çökmeler ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurmanızı tavsiye etmiyorum. Kararlı sürümü beklemenizi şiddetle tavsiye ederim. İllede kuracağım diyorsanız cevabım hayır, silinmez.

Ayrıca laptop kullanıyorsanız geçmenizi hiç tavsiye etmem. Şarj her full olduğunda masaüstü kayboluyor. Bilgisayarı şarjdan çekip uykuya alıp tekrar uyandırıp şarja takmadan düzelmiyor maalesef.

F8 menüsü ile güncelleştirmeleri kaldırırsınız.

F8 menüsü nedir? Kusura bakmayın 0 bilgim var.

Standart kullanıcıların şu anda geçmesi önerilmiyor.

Ben %70 internette takılan %30'da oyun oynayan birisiyim. Windows 11'de FPS artışı var deniliyordu.

Microsoft Windows 11 şu anda çok kararsız bir sürüm. Sürekli olarak çökmeler ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurmanızı tavsiye etmiyorum. İllede kuracağım diyorsanız cevabım hayır.

Çok güzel görünüyor Windows 11. bu yüzden geçmek istiyorum.

Ayrıca laptop kullanıyorsanız geçmenizi hiç tavsiye etmem. Şarj her Full olduğunda masaüstü kayboluyor. Bilgisayarı şarjdan çekip uykuya alıp tekrar uyandırıp şarja takmadan düzelmiyor maalesef.

Teşekkürler Microsoft, Windows 11'in hataları düzelttikten sonra geçeceğim inşallah. Yardımlarınız için teşekkürler <3
Konu kilit.

Yeni konular

Geri
Yukarı