Windows 11 Wi-Fi'a nasıl bağlanılır?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Wi-Fi nasıl bağlanacağım.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    173 KB · Görüntüleme: 90
Wi-Fi sürücülerinizi kontrol etmenizi öneririm. Wi-Fi sorunsuzca çalıştığında ayar menüsü şu şekilde olacaktır.
Eki Görüntüle 1111076
Sürücü hakkında yeterince bilgi sahibi değilseniz Windows Update'i kullanın.

Hocam ben Windows 11'i gereksiz şeyler kaldırılmış halde indirdim neyse ki Ethernet halen çalışıyor kablolu bağlantıyla Wi-Fi driverını indireceğim teşekkürler yardımınız için.
Hocam ben Windows 11'i gereksiz şeyler kaldırılmış halde indirdim neyse ki Ethernet halen çalışıyor kablolu bağlantıyla Wi-Fi driverını indireceğim teşekkürler yardımınız için.

Olmadı acaba bildiğiniz Windows 11 sürümü var mı modifiyeli az RAM kullanan çünkü bu Wi-Fi modülü olmadan geliyormuş zaten.

Son düzenleme:

Olmadı acaba bildiğiniz Windows 11 sürümü var mı modifiyeli az RAM kullanan çünkü bu Wi-Fi modülü olmadan geliyormuş zaten.
Wi-Fi sürücüsü gömülü olmasa da sonradan yüklenebilmesi gerekirdi. Ben şu konudan indirdim ve şimdiye kadar sürücü sıkıntısı yaşamadım. Güncel ISO dosyası da eklenmiş. Ekstra modifiyeli, mağazanın falan olmadığı sürüm için de; önermem ama şu an erken olduğunu söyleyebilirim. Hala geliştirme sürecinde ve az kaynak kullanır bu, derken daha kötü de olabilir.

Wi-Fi sürücüsü gömülü olmasa da sonradan yüklenebilmesi gerekirdi. Ben şu konudan indirdim ve şimdiye kadar sürücü sıkıntısı yaşamadım. Güncel ISO dosyası da eklenmiş. Ekstra modifiyeli, mağazanın falan olmadığı sürüm için de; önermem ama şu an erken olduğunu söyleyebilirim. Hala geliştirme sürecinde ve az kaynak kullanır bu, derken daha kötü de olabilir.

Boşta ne kadar RAM kullanıyor acaba öğrenebilir miyim ve TPM gerekli mi?

O konudaki ISO dosyasında TPM gereksinimi var. Şu konuda düzenlenmiş ISO dosyası mevcut.
RAM kullanımı konusunda da; bende Windows 10'dan bir farkı olmadı. RAM kapasitesinin yaklaşık yarısı kullanılıyor.

Ne kadar yani bende 4 GB RAM var ay sonuna kadar 4 GB RAM daha takacağım bir sorun olur mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı