Çözüldü Windows 11 Windows Defender "eylemler önerildi"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert Saylam

Decapat
Daha fazla  
Windows 11'de Windows Defender'ım hata veriyor.
Nasıl düzeltebilirim? Bilgisi olan hocalarımdan rica ediyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    200,2 KB · Görüntüleme: 100
Çözüm
@Mert Saylam çekirdek yalıtım açıksa kapatın ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Cihaz güvenliği üzerinden kapatabilirsiniz.

Hocam aynı sorun bende de de vardı ve çekirdek yalıtım donanımda desteklemiyor diyordu formattan sonra bu sorun düzeldi + şimdi ana soruya geçiyorum onu da çözmek için istenmeyecek uygulama bölümü var arama yerinden bul ve aç. Büyük ihtimalle sorun odur çünkü anasayfada gözükmüyor yani windefender ana sayfasında her şey yolunda gözüküyor senin için tek tek denedim. Umarım sorununu çözmende yardımcı olmuşumdur.
@Mert Saylam çekirdek yalıtım açıksa kapatın ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Cihaz güvenliği üzerinden kapatabilirsiniz.

Hocam aynı sorun bende de de vardı ve çekirdek yalıtım donanımda desteklemiyor diyordu formattan sonra bu sorun düzeldi + şimdi ana soruya geçiyorum onu da çözmek için istenmeyecek uygulama bölümü var arama yerinden bul ve aç. Büyük ihtimalle sorun odur çünkü anasayfada gözükmüyor yani windefender ana sayfasında her şey yolunda gözüküyor senin için tek tek denedim. Umarım sorununu çözmende yardımcı olmuşumdur.

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-07_210737417.png
    resim_2022-09-07_210737417.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 44
  • resim_2022-09-07_210916198.png
    resim_2022-09-07_210916198.png
    127,1 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran görüntüsü 2022-09-07 210755.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-07 210755.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 50
Çözüm
Bulut tabanlı koruma ya da otomatik örnek gönderimi kapalı olabilir mi?

Virüs ve tehdit korumasından bakın.

Hayır açık.

Bir ihtimal olabilir. KMSpico falan var mı?

Hayır yok orijinal kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1510815

Kurcalamaya karşı korumayı aç dostum.

Açık hocam.

Evet sorunum buymuş gözümden kaçmış çok teşekkür ederim.🥰

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı