Windows 11, Windows Update'den mi yoksa siteden mi indirilmeli?

CoClown94

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm.
Son günlerde W11 indirmeyi planlıyorum ama bunu Windows Update üzerinden mi yoksa sitesinden mi yapmam daha sağlıklı olur?
Eğer sitesinden indirirsem Windows Update'deki gibi 14 gün içinde (farklı bir zamanda olabilir ben 14 gün diye hatırlıyorum) geri Windows 10'a dönebilir miyim?

Selamünaleyküm.
Son günlerde W11 indirmeyi planlıyorum ama bunu Windows Update üzerinden mi yoksa sitesinden mi yapmam daha sağlıklı olur?
Eğer sitesinden indirirsem Windows Update'deki gibi 14 gün içinde (farklı bir zamanda olabilir ben 14 gün diye hatırlıyorum) geri Windows 10'a dönebilir miyim?
İlk 3 ila 5 gün içinde geri dönebiliyorsunuz.

Olur da geri donmeyi dusunursen Update uzerinden yap, onun harici yukseltme onermem temiz kurulum yapmak daha iyi olur olasi kucuk sorunlari da engellemek icin.

Ama adi ustune temiz kurulum yaparsan 10'a geri donus gibi bir sansin yok.

Peki Update üzerinden yaparsam bir sorun ile karşılaşır mıyım problem çıkarır mı?

Peki Update üzerinden yaparsam bir sorun ile karşılaşır mıyım problem çıkarır mı?

Yavaş hantal çalışması bazı uygulamalarının açılmaması kısaca sistemin stabil çalışmaması gibi sorunlar olabiliyor Ben önemli dosyalarını D diskinize atarak temiz kurulum yapmanızı öneririm ama siz bilirsiniz.

Yavaş hantal çalışması bazı uygulamalarının açılmaması kısaca sistemin stabil çalışmaması gibi sorunlar olabiliyor ben önemli dosyalarını D diskinize atarak temiz kurulum yapmanızı öneririm ama siz bilirsiniz.

Bir deneyelim bakalım hocam eğer sorun yaşarsam dönerim geri 10'a.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 12
Bir deneyelim bakalım hocam eğer sorun yaşarsam dönerim geri 10'a.

H. O umarım sıkıntı çıkmaz ve memnun kalırsınız Windows 11'e geçtikten sonra Update kısmına En son güncelleştirmeleri kullanıma hazır olur olmaz alın seçeneği gelecek onu da açıp tekrar güncelleştirmeleri denetlerseniz 23H2 ile gelecek olan yenilikleri alırsınız Copilot Yeni Dosya Gezgini vs.

H. O umarım sıkıntı çıkmaz ve memnun kalırsınız Windows 11'e geçtikten sonra Update kısmına en son güncelleştirmeleri kullanıma hazır olur olmaz alın seçeneği gelecek onu da açıp tekrar güncelleştirmeleri denetlerseniz 23H2 ile gelecek olan yenilikleri alırsınız Copilot yeni Dosya Gezgini vs.

Sağ olun hocam teşekkür ederim.

Ah ah Windows 11 güncelleme ile yaşadığım dertler stabilliği anında kaybetmiştim ama ilk çıktığı anlardan bahsediyorum Microsoft toparladı sonunda.

Geri
Yukarı