Windows 11 WinRAR Sağ Tık Menü Seçeneği

Öğretmen mi? Kaçıncı sınıfsın. Birde Arch yeni başladıysan zor gelir. Linux Mint Cinnamon kur bilgisayarın iyiyse. Kötüyse XFCE.
Abi Lise 2 öğrencisiyim, öğretmenimiz bizim apartmanda oturuyor bana bunu kullan çok iyi dedi ben açıkçası MX Linux kullanacaktım. Zaten bunu pek de anlamadım pacman flan birşeyler var.

Abi Lise 2 öğrencisiyim, öğretmenimiz bizim apartmanda oturuyor bana bunu kullan çok iyi dedi ben açıkçası MX Linux kullanacaktım. Zaten bunu pek de anlamadım pacman flan birşeyler var.
MX kullanma bence. Arch ve tabanlı Distro'lar Pacman kullanır diğerleri genelde APT kullanır. Lise 2 isen abi demene gerek yok. 8. Sınıfım. :D
Anlık ben: Troll hesap mı değil mi diye düşünüyor.

WinRAR geliştiricilerine mail attım, nerede bu Windows 11 sağ tık menüsünde WinRAR seçeneği diye, onlar da üstünde çalıştıklarını söylediler. Yakında güncelleme ile gelir. Eski menüye geçmek istemiyorum açıkçası WinRAR için.

Bende istemiyorum eski menüye geçmek, açıkçası yeni menü çok daha güzel eskiye göre. Çok mutlu oldum. :)
Edit: Gelmiş bile :D.
Hocam bunun yerine yönetici açılan CMD'ye bunu yazarsak eski Windows menüsü oluyor daha kullanışlı bence. OgnitorenKs hocamdan gördüm.
[CODE title="Eski Hali için"]reg add "HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}\InprocServer32" /f[/CODE]
[CODE title="Yeni Hali için"]reg delete "HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}\InprocServer32" /f[/CODE]
Eki Görüntüle 1186010
Eski menüden nefret ediyorum.

Bende istemiyorum eski menüye geçmek, açıkçası yeni menü çok daha güzel eskiye göre. Çok mutlu oldum. :)
Edit: Gelmiş bile :D.

Eski menüden nefret ediyorum.
1633887051795.png
Bişey mi dedin? :D

MX kullanma bence. Arch ve tabanlı Distro'lar Pacman kullanır diğerleri genelde APT kullanır. Lise 2 isen abi demene gerek yok. 8. Sınıfım. :D
Anlık ben: Troll hesap mı değil mi diye düşünüyor.
Ha pardon kanka yani ne bileyim tedbirli olayım dedim :) Ya aslında Windows 11 e dönmek üzereyim sıktı artık, okulda gaza geldim kurdum :)

Geri
Yukarı