Windows 11 yeniden başlatılıyor

Üzgün Makaron

Hectopat
Daha fazla  
RAM
CRUCIAL 4X8 DDR 4 32GB
SSD veya HDD modeli
CRUCIAL BX500 480GB SSD / 2X1 TB WD BLUE HDD
Ekran kartı
ZOTAC GTX 1660 SUPER
Anakart
MSI Z490 GAMING PLUS
İşlemci
İ5 10400 LGA 1200
Merhaba Windows 11'e geçtim keşke geçmez olaydım problemlerimi size kısa özet geçeyim bilgisayarı yeniden başlat dediğimde başlatmıyor ve manuel olarak kasadan sistemi kapatmadığım sürece bilgisayar yeniden başlatılmıyor yeniden başlatılıyorda kalıyor tam 1 saat bekledim yine yeniden başlatmıyor. Kurtarma seçeneklerine girmiyor şöyle girmiyor daha doğrusu kurtarma modunda başlatıyorum görüntü gelmiyor sebebi ise DisplayPort bağlantısını kullanmam aynı şeyi HDMI kablosu ile yapıyorum görüntü geliyor bu BIOS içinde geçerli. Ve ne yaparsam yapayım kasa üzerinden yeniden başlata basmadığım sürece sistem yeniden başlatılıyorda kalıyor. Windows 10 da böyle bir problem yoktu 11 de başladı. Önceden Max 20-30 saniyede yeniden başlatırken şimdi 1 saati bulması görüntü gelmemesi vb. saçmalıklar çıldırtıyor 10 gün geçtiği için Windows 10'a geçemiyorum tek çözüm temiz kurulum temiz kurulumda yapmak istemiyorum elimde patladı Windows 11. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu sorunların Windows'la alakalı olduğundan emin misiniz?

Evet çünkü Windows 11'e geçmeden önce yoktu bu sorunlar.

BIOS'ta görüntü gelmeme sorununun çözümünü buldum. NVIDIA DisplayPort Firmware indirince düzeliyor fakat W11 desteklemediği için indiremiyorsunuz :D yeniden başlatmaya yabancı kaynaklardan birkaç çözüm buldum fakat çok uzundu bende Windows 10 yükledim sisteme yeniden şu anda hiçbir sorun yok yeniden başlatma 30 saniyeyi geçmiyor.

Son düzenleme:
Evet çünkü Windows 11'e geçmeden önce yoktu bu sorunlar.

BIOS'ta görüntü gelmeme sorununun çözümünü buldum. NVIDIA DisplayPort Firmware indirince düzeliyor fakat W11 desteklemediği için indiremiyorsunuz :D yeniden başlatmaya yabancı kaynaklardan birkaç çözüm buldum fakat çok uzundu bende Windows 10 yükledim sisteme yeniden şu anda hiçbir sorun yok yeniden başlatma 30 saniyeyi geçmiyor.
Tebrik ederim. Demek ki; Windows 11 için henüz erken. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı