Windows 11 yönetici izni alınmıyor

EmreParlak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar neden bilmiyorum ama ekrana bir kutucuk gelirde "... İzin istiyor" tarzı bir yazı ile altta evet hayır diye kutucuklar gelir.
İşte orada sadece hayır tuşu var. Netplwiz üzerinden halletmeye çalışıyorum haliyle oraya da giriş yapamıyorum. CMD üzerinden yeni kullanıcı açmayı deniyorum yine yok. Nasıl halledeceğim ben bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olay sıfırlamadan sonra olduysa iso dosyanı sanırım NTLite ile editlediğin sırada windows kullanıcı hizmetini kapatmışsındır.

Eğer bir anda olduysa virüs girmiş olabilir her türlü ihtimale karşı önemli birşey yok ise format atabilirsin.
Eğer önemli bir bilgi var ise yönetici izinsiz kullanıcı ekle işlemi yapılabiliyordu galiba ama biraz zordu.

Bu olay sıfırlamadan sonra olduysa ISO dosyanı sanırım NTLite ile editlediğin sırada Windows kullanıcı hizmetini kapatmışsındır.

Eğer bir anda olduysa virüs girmiş olabilir her türlü ihtimale karşı önemli bir şey yok ise format atabilirsin.
Eğer önemli bir bilgi var ise yönetici izinsiz kullanıcı ekle işlemi yapılabiliyordu galiba ama biraz zordu.

Güvenli mod işe yaramadıktan sonra kurtarma ayarlarında CMD'yi buldum yeni user falan açtım ama ona da giriş yapılmıyor.

Format bile atamıyorum bu nasıl bir illettir ya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı