Çözüldü Windows 11 yüklemesi %84'te kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RustyMusdy

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim Windows 11 kaldırıyor ve uyumlu ama yüklemeyi tamamlamıyor %84'te kalıyor. Yer de olmasına rağmen bitmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızınıza göre değişkenlik gösterebilir.
Dosya indirilmiş ve yüklendiği yazıyor.
Sistemim Windows 11 kaldırıyor ve uyumlu ama yüklemeyi tamamlamıyor %84'te kalıyor. Yer de olmasına rağmen bitmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1188592

Okuma-Yazma hızı düşük disk mi kullanıyorsun? Benzer konularda bu takılmalarda uzun süre bekledikten sonra kurulduğu yazıyor.

Dosya indirilmiş ve yüklendiği yazıyor.

Okuma-yazma hızı düşük disk mi kullanıyorsun? Benzer konularda bu takılmalarda uzun süre bekledikten sonra kurulduğu yazıyor.

Hayır gayet iyi hıza sahip bir SSD kullanıyorum ve yaklaşık 1 gündür deniyorum 4 saat beklediğim oldu ama aynı oldu her seferinde.

Hayır gayet iyi hıza sahip bir SSD kullanıyorum ve yaklaşık 1 gündür deniyorum 4 saat beklediğim oldu ama aynı oldu her seferinde.

SSD'de boş alan var değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…