Çözüldü Windows 11 yükseltme nasıl iptal edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
1676673918185.png

İndirmeyi durdurdum fakat %10 indirdi. Nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ilk önce neden güncellemiyorsunuz? İndikten sonra yüklemeyin gider o

Hocam yeterli bir alanım yok muhtemelen dolar SSD'm yüksek alan kaplıyor diye hatırlıyorum.

Hocam tamam da arkadaş da indirme başlamış öyle bir menü çıkamaz yani.

Hepinizie teşekkürler ayarlardan saklama alanına girip teslim iyleştirmeleri gibi bir yer vardı sildim düzeldi.
Eki Görüntüle 1673127

Güncellemeyi 7 günlük durdurun ardından paylaşmış olduğum Tools'u indirin ve W11 güncellemesini gizleyin.

Güncellemeleri 7 gün duraklat. Sonra disk temizlemeye gir C sürücüsünde. Açılan pencerede sol alttaydı yanlış hatırlamıyorsam, gelişmiş temizleme gibi bir şey var. Oraya gir. Listeden Windows Update'i bul tikle. Sonra temizle de.

Format atınca 1 kereye mahsus yüklemesini iptal ettim, o günden beri burda duruyor böyle. Hiç sormadı bile. :D

1.png

Şu seçeneği seçip devam ederseniz bir daha sormuyor.

1.png

Eki Görüntüle 1673127

Tuhaf tuhaf ayarları kurcalamaya gerek yok, "Şimdilik Windows 10'da Kalsın" seçerseniz siz isteyene kadar sormuyor tekrar.

Format atınca 1 kereye mahsus yüklemesini iptal ettim, o günden beri burda duruyor böyle. Hiç sormadı bile. :D

Eki Görüntüle 1673156

Şu seçeneği seçip devam ederseniz bir daha sormuyor.

Eki Görüntüle 1673158

Tuhaf tuhaf ayarları kurcalamaya gerek yok, "Şimdilik Windows 10'da Kalsın" seçerseniz siz isteyene kadar sormuyor tekrar.

Hocam ilk önce neden güncellemiyorsunuz? İndikten sonra yüklemeyin gider o

Hocam yeterli bir alanım yok muhtemelen dolar SSD'm yüksek alan kaplıyor diye hatırlıyorum.

Hepinizie teşekkürler ayarlardan saklama alanına girip teslim iyleştirmeleri gibi bir yer vardı sildim düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı