Windows 11 yükseltme

wick_004

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10'dan Windows 11'e geçmek istiyorum. İşlemci ve diğer her şeyin desteği var lakin TPM 2.0 desteğimin olmaması nedeniyle yükleyemiyorum. İnternette bazı rehberler var oradan gördüm, "kişisel dosyaları ve uygulamaları koru" seçeneğini seçersem masaüstümdeki her şey yerli yerinde kalacak mı, kısacası herhangi bir veri kaybı olur mu?

Benim duyduğum kadarıyla o şekilde yükseltmek çok da iyi değil, en iyisi sıfırdan kurulum bence.
Hocam olacağını sanmıyorum fakat bence hiç bulaşmayın Windows 11e.
Ayrıca Aristoz'un dediğine de katılıyorum, zaten bildiğim kadarıyla henüz Android olayı eklenmedi, eklendiyse bile her şeyi desteklemiyordur henüz. Geçmek için çok önemli bir sebebiniz yoksa boş verin gitsin.

Hocam olacağını sanmıyorum fakat bence hiç bulaşmayın Windows 11e.

Merhaba, forumda biraz dolaşırken gördüm ki TPM 1.2 etkinleştirip girebiliyorum. Denedikten sonra tekrardan dönüş yaparım.
Benim duyduğum kadarıyla o şekilde yükseltmek çok da iyi değil, en iyisi sıfırdan kurulum bence.

Ayrıca Aristoz'un dediğine de katılıyorum, zaten bildiğim kadarıyla henüz Android olayı eklenmedi, eklendiyse bile her şeyi desteklemiyordur henüz. Geçmek için çok önemli bir sebebiniz yoksa boş verin gitsin.

Başka bir laptopumda Windows 11 kullanıyorum. Arayüz ve yeni eklenen devtoolslar çok iyi. Ayrıca şu anki Windows 10 sistemim biraz bozuk durumda. Arama menüsünü manuel olarak aktif etmeden çalışmıyor ve Browserda bazen takılmalar oluyor monitörü kapattıktan sonra falan ekran bir süre gelmiyor.

Merhaba, forumda biraz dolaşırken gördüm ki TPM 1.2 etkinleştirip girebiliyorum. Denedikten sonra tekrardan dönüş yaparım.

Başka bir laptopumda Windows 11 kullanıyorum. Arayüz ve yeni eklenen devtoolslar çok iyi. Ayrıca şu anki Windows 10 sistemim biraz bozuk durumda. Arama menüsünü manuel olarak aktif etmeden çalışmıyor ve browserda bazen takılmalar oluyor monitörü kapattıktan sonra falan ekran bir süre gelmiyor.

Format atmayı deneyin hocam o sorunlar PC kaynaklıda olabilir.

Format atmayı deneyin hocam o sorunlar PC kaynaklıda olabilir.

Arama çubuğu kesinlikle Windows 10 ile alakalı, bilgisayarım 2 senelik ve neredeyse yeni durumda hiç hor kullanmadım. Yine de bir deneyim dedim Linux ve MacOS'un cıvıl cıvıl GUI hissiyatı az da olsa var.
Evet gayet güzel kuruldu tertemiz bir güncelleme oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı