Windows 11'de bildirimler gelmiyor

BekirYalçın

Femtopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5550U
8 GB RAM
512 GB SSD
Radeon Vega 7
RAM
8 GB RAM, 2667 MHz, DDR4
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD (311CD0512GB)
Ekran kartı
AMD Radeon Vega 7
Anakart
BOM-WXX9-PCB-B2
İşlemci
Ryzen 5 5550U
Huawei Matebook D15 R5 2022 model dizüstü bilgisayarı kullanıyorum. Windows 11 Home yüklü içerisinde. Bildirimler 2-3 ay önce gitti bir daha da gelmedi bende çok kullanmıyorum diye takmadım ancak şu an ihtiyacım var ve hala çalışmıyor sorun şu ki zaten uygulamalardan bildirim gelmiyor. Üstüne ayarlardan bildirimlere tıkladığımda sistem rengi çıkıyor ve anında kapanıyor bunun çözümü nedir ne yapmam gerekir?

Windows update ile güncelleştirmelerinizin tam olduğundan emin olun. Ardından sfc ile dosya doğrulaması yapın. Bir de odaklanma modu açıksa kapatın.

1683996938979.png

Üstteki Rahatsız etme işareti tikliyse tikini kaldırın. Odaklanma ayarı içinde aynısı geçerli.

Windows update ile güncelleştirmelerinizin tam olduğundan emin olun. Ardından sfc ile dosya doğrulaması yapın. Bir de odaklanma modu açıksa kapatın.
Windows Update'de her zaman bakıyorum ve en son 22H2 05 güncellemesini yaptım ancak zaten 03 güncellemesi den beri böyleydi ve SFC'yi nasıl yapacağım?

Eki Görüntüle 1777784
Üstteki Rahatsız etme işareti tikliyse tikini kaldırın. Odaklanma ayarı içinde aynısı geçerli.
Bende hiç bildirim yok. Bildirim paneli de açılmıyor.

Bunu denedim olmadı hocam.

Eki Görüntüle 1777784
Hocam sizden esinlenerek bende imza oluşturdum sağolun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı