Çözüldü Windows 11'de Bu Bilgisayar simgesi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gongbaba22

Yoctopat
Daha fazla  
Windows'u etkinleştirmedim. Arama kısmına bu bilgisayar yazıyorum çıkmıyor, temalarda da etkinleştirmediğim için yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlara girip etkinleştirme diye aratın çıkacak. Amacınız Windows'u etkinleştirmek değilmiş sanırım. Win+E basarak dosya gezginine girin. Açılan pencerenin solunda bu bilgisayar gözükecek. Dilerseniz masaüstüne de atabilirsiniz.

İndirilenler yazdım buldum konuyu nasıl kitleyeceğim?

Hocam şöyle yapabilirsiniz C:\Windows\Resources\Themes\Aero
Bunu kopyalayıp dosya gezginine girip arama yerine yapıştırın orada Aero diye bir şey yazcak Aero'ya çift tıklayın oradan seçebilirsiniz sonrada uygulayın. Sizin bilgisayarınız galiba etkinleştirilmediği için kısıtlıyor normal olarak. Resmin Windows 10 olduğuna bakmayın kendim denedim Windows 11dede çalışıyor.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    65,2 KB · Görüntüleme: 94
Hocam şöyle yapabilirsiniz C:\Windows\Resources\Themes\Aero
Bunu kopyalayıp dosya gezginine girip arama yerine yapıştırın orada Aero diye bir şey yazcak Aero'ya çift tıklayın oradan seçebilirsiniz sonrada uygulayın. Sizin bilgisayarınız galiba etkinleştirilmediği için kısıtlıyor normal olarak. Resmin Windows 10 olduğuna bakmayın kendim denedim Windows 11dede çalışıyor.

Tamam hocam ben hallettim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı