Çözüldü Windows 11'de GeForce Experience kurarken "kurulum programı devam edemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Contento

Kilopat
Yer
İstanbul
Screenshot_3.png

Hatanın çözümü nedir? NVIDIA ile alakalı denetim masasında hiçbir şey kurulu değil kaldırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yani ekran kartı üreticin senin kullandığın seri için Windows 11 sürümü yayınlamamış. Kontrol ettim GeForce 500 ve altındaki seriler için Windows 11 uyumluluğu şimdilik yok. Bu kartlar da oldukça eski olduğu için ilerleyen süreçte Windows 11 desteği gelir mi bilemeyiz. Bu kart 2010 yılında piyasaya sürüldü. Eskiyen her şey için geriye dönük destek yavaşça bitiyor.
Ekran kartının Windows 11 sürücüsü olmadığı için sürücüleri kuramıyorsun. Windows 10'a geri dönmen gerekecek.
Bunun bir çözümü yok mu, windows 11 kullanmak istiyorum.
Ekran kartının Windows 11 sürücüsü olmadığı için sürücüleri kuramıyorsun. Windows 10'a geri dönmen gerekecek.
Driver kuruluyor, bu siteden indirdiğim driver indiriliyor fakat lol oynarken "Lol windows bir sorundan sürücü güncellemesinden veya gpu" hatasını veriyor.

Yani ekran kartı üreticin senin kullandığın seri için Windows 11 sürümü yayınlamamış. Kontrol ettim GeForce 500 ve altındaki seriler için Windows 11 uyumluluğu şimdilik yok. Bu kartlar da oldukça eski olduğu için ilerleyen süreçte Windows 11 desteği gelir mi bilemeyiz. Bu kart 2010 yılında piyasaya sürüldü. Eskiyen her şey için geriye dönük destek yavaşça bitiyor.

Çözüm

Geri
Yukarı