Çözüldü Windows 11'de görev çubuğuna nasıl yeni araç çubuğu eklerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1Crks

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11'de görev çubuğuna nasıl yeni araç çubuğu eklerim?

Çözüm
Arkadaşlar buldum

''How To Guys'' Youtube kanalının ''Useful Widgets in Windows 11 & Net Speed Monitor for Windows 11'' adlı videosuna bakarak yapabilirsiniz. Zararlı bir yazılım mıdır onu bilecek kadar bilgili değilim, kontrol edecek bilgisi olan varsa bize de bilgi verirse sevinirim.

Görev Çubuğun'da sağ tık yapınca Araç Çubukları açılması gerekir. Buradan yapabilirsiniz.

Hocam bulabildiniz mi? Ben de DuMeter adlı internet hızını araç çubuğunda gösteren programı kullanıyordum. Ama Windows 11'de ekleyemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bulamadım. İnternet hız çubuğunu kullanamıyorum Windows 11 yüzünden. Bulabilen varsa yazabilir mi?

Hala bulamadım arkadaşlar maalesef.

Startalback programı ile görev çubuğu ve mause sağ tık eski haline dönüyor arkadaşlar. Forumda bir arkadaş yazmıştı ben de ondan öğrendim bu programı. Kendisine teşekkür ederim.

@huseyinonline

Arkadaşlar buldum

''How To Guys'' Youtube kanalının ''Useful Widgets in Windows 11 & Net Speed Monitor for Windows 11'' adlı videosuna bakarak yapabilirsiniz. Zararlı bir yazılım mıdır onu bilecek kadar bilgili değilim, kontrol edecek bilgisi olan varsa bize de bilgi verirse sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…