Windows 11'de GTA 5 kasıyor

10 ideal mi? Herhalde ironi yapıyorsunuz çünkü bu sistem ile tam performans almak isteyen biri neden Windows 10'a geçsin ki? Ben Windows 7 kullandığım için onu önerdim ama elbette güncelliğini tamamen yitirmiş bir eski işletim sistem ama herhangi bir antivirüs uygulamasıyla özellikle Kaspersky ile kullanılabilir bir işletim sistemi oluyor. Konu sahibi 10 kullanmak isterse sadece LTSC versiyonunu indirmesini öneririm ve üstüne debloat yaparsa daha iyi olur veyahut 8.1 kullanabilir ve debloat yaparsa yine daha iyi olur çünkü Windows 7, 8.1 ve 10 aralarında RAM ve CPU kullanımlarını kıyaslayınca 7 hepsine fark atar ama bu iyi bir işletim olduğunu göstermez. Dediğim gibi güncel olmayan işletim sistemi kullanmak ne kadar sağlıksızdır bilmem ama kullanıcı sayısı açısında topu topu 2-3 seneye Windows XP konumuna gelir.

Sistemi Windows 10 ve 8.1 için uygun.

Windows 11'de GTA 5 kasıyor. Sizce nedeni nedir? Windows 10 kullanıyorum şu anlık ama hiçbir oyun kasmazken GTA 5 kasıyor, bir çözümü var mı? Bu sistemle Windows 11 de ETS 2 GTA 4 Zula kasmadan oynarken GTA 5 en düşük ayarda kasıyor. Windows 10 da kasma olmuyor, en düşük ayarda çok rahat oynuyorum.
Önerilerinizi bekliyorum 😄
Sistemim.
İşlemci Intel(R) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50 GHz.
RAM 6,00 GB.
Ekran kartı GT9800 1 GB 256 bit.
120 GB SSD.

Hocam o sisteme Windows 11 kurarak zaten hata yapmışsınız. Windows 10'a geçin.

Windows 11'de GTA 5 kasıyor. Sizce nedeni nedir? Windows 10 kullanıyorum şu anlık ama hiçbir oyun kasmazken GTA 5 kasıyor, bir çözümü var mı? Bu sistemle Windows 11 de ETS 2 GTA 4 Zula kasmadan oynarken GTA 5 en düşük ayarda kasıyor. Windows 10 da kasma olmuyor, en düşük ayarda çok rahat oynuyorum.
Önerilerinizi bekliyorum 😄
Sistemim.
İşlemci Intel(R) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50 GHz.
RAM 6,00 GB.
Ekran kartı GT9800 1 GB 256 bit.
120 GB SSD.
Microsoft Windows 10un desteği kesesiye kadar kull. devam edin. win 11 çok sıkıntılı

Geri
Yukarı