Windows 11'de sağ alttaki sürüm yazısı nasıl kaldırılır?

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba,

Bundan 3-4 ay kadar önce Insider'a katılarak orijinal Windows 10 işletim sistemimi W11'e güncellemiştim. O zamandan beri sağ altta aşağıda eklediğim görselde ki gibi bir sürüm kodu var. W11 tam sürüme geçti ama bu kod hala yok olmadı. Nasıl kaldırabilirim veya farklı bir güncelleme falan mı yapmalıyım tam sürüme geçmek için?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'a "Universal Watermark Disabler" yazarsanız çıkar. Merak etmeyin, zararlı değildir, sadece o yazıyı gizler.
Kurunca sizi oturum açma kısmına yollayacak ve yeniden oturum açtığınızda o yazının gitmiş olacağını göreceksiniz. Yine de bir onun linkini atayım: Download Universal Watermark Disabler
Google'a "Universal Watermark Disabler" yazarsanız çıkar. Merak etmeyin, zararlı değildir, sadece o yazıyı gizler.
Kurunca sizi oturum açma kısmına yollayacak ve yeniden oturum açtığınızda o yazının gitmiş olacağını göreceksiniz. Yine de bir onun linkini atayım: Download Universal Watermark Disabler
Link olmamış link : Download Universal Watermark Disabler

Merhaba,

Bundan 3-4 ay kadar önce Insider'a katılarak orijinal Windows 10 işletim sistemimi W11'e güncellemiştim. O zamandan beri sağ altta aşağıda eklediğim görselde ki gibi bir sürüm kodu var. W11 tam sürüme geçti ama bu kod hala yok olmadı. Nasıl kaldırabilirim veya farklı bir güncelleme falan mı yapmalıyım tam sürüme geçmek için?

Eki Görüntüle 1187029

Dev Channel sürümü diye @enessvgnin dediği gibi o programla silebilirsiniz.

Merhaba,

Eki Görüntüle 1187029

İnternete "Universal Watermark Disabler" yazıp yükleyiniz. virüslü veya zararlı yazılım değildir.
işlemleri uyguladıktan sonra bilgisiyarı açıp kapatın. Yazı kaybolmuş olacaktır.
Video linki: ÇÖZÜM VİDEOSU
Uygulama linki: Universal Watermark Disabler

Yeni konular

Geri
Yukarı