Windows 11'de Secure Boot açılırsa sorun olur mu?

theraionn

Hectopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1650 MASI
Anakart
B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600 af
Bugün Windows Update bana Windows 11 gönderdi. TPM ayarı açık yüklemek istiyorum ama Secure Boot ayarı açık değil ve Valorant oynayan biriyim. Secure Boot açıp sorun yaşayanlar varmış siyah ekran mavi ekran vs. Secure Boot aktif edersem bir sorun olur mu? BIOS'um güncel değil 2 sürüm gerideyim en son çıkan beta sürümünde.

Bugün Windows Update bana Windows 11 gönderdi. TPM ayarı açık yüklemek istiyorum ama Secure Boot ayarı açık değil ve Valorant oynayan biriyim. Secure Boot açıp sorun yaşayanlar varmış siyah ekran mavi ekran vs. Secure Boot aktif edersem bir sorun olur mu? BIOS'um güncel değil 2 sürüm gerideyim en son çıkan beta sürümünde.
Siyah ekran, Windows 11'in geliştirme sürümlerinde oluyor sanırım. BIOS'a girip secure boot ayarını açabilirsiniz.

"System'in setup mode! Secure mode can be enabled when System'in user mode. Repeat operation after enrolling platform key (pk) hatası aldım sistem modu user değil de System Mode'ydi onla alakalı sanırım yapmadan çıktım yaparsam bir sıkıntı çıkar mı?

Geri
Yukarı