Çözüldü Windows 11'de sistem tepsisi gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ouzzz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows\System32
Daha fazla  
Windows 11 Pro 22H2 Insider Preview beta 22623.1325 ni_release sürümünü kullanıyorum ve güncellemeyi yaptıktan sonra sistem tepsisindeki ok işareti gitti. Bilgisayardaki diğer kullanıcılarda herhangi bir sorun yok onlarda çalışıyor. Sebebi nedir nasıl düzeltirim şimdiden teşekkürler.

1676803908654.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp alt kısımda paylaştığım komutları sırasıyla girdikten sonra işlemlerin bitmesini bekleyin. Tüm komutların işlemleri bitince sisteminizi yeniden başlatınız.

Ardından bize geri dönüş sağlayınız.

Kod:
sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Windows Gezgini'ne Gorev Yoneticisinden sag tiklayip yeniden baslat der misin?
Hocam sistem tepsisine ufak bir güncelleme gelmiş ve ayarlardan kendi kendine devre dışı kalmış geri açtım düzeldi. Sağolun ilgilendiğiniz için.

1676811142925.png
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp alt kısımda paylaştığım komutları sırasıyla girdikten sonra işlemlerin bitmesini bekleyin. Tüm komutların işlemleri bitince sisteminizi yeniden başlatınız.

Kod:
sfc /scannow

Kod:
sfc /scannow
Windows Gezgini'ne Gorev Yoneticisinden sag tiklayip yeniden baslat der misin?
Hocam sistem tepsisine ufak bir güncelleme gelmiş ve ayarlardan kendi kendine devre dışı kalmış geri açtım düzeldi. Sağolun ilgilendiğiniz için.

1676811142925.png

Çözüm

Geri
Yukarı