Windows 11'den 10'a geçilirken ürün anahtarı kullanılabilir mi?

Mairlass

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 22 CL 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
NVMe 512GB
Ekran kartı
İntel Iris Xe
Anakart
ASUS X415EA Model
İşlemci
İntel i5 1135G7
Geçenlerde bir laptop bilgisayar aldım. Windows 11 kuruluydu. Ben de Windows 11'i 1 haftadır kullanıyorum lakin hoşuma gitmedi. Gerek performans olsun gerek arayüz. Windows 10 Pro kurmak istiyorum. Şu anki Windows 11 lisanslı eğer Windows 10'a geçmek istersem ürün anahtarımı kullanabilir miyim (OEM ürün anahtarı)?

Geçenlerde bir laptop bilgisayar aldım. Windows 11 kuruluydu. Ben de Windows 11'i 1 haftadır kullanıyorum lakin hoşuma gitmedi. Gerek performans olsun gerek arayüz. Windows 10 Pro kurmak istiyorum. Şu anki Windows 11 lisanslı eğer Windows 10'a geçmek istersem ürün anahtarımı kullanabilir miyim (OEM ürün anahtarı)?

Şu anki hangi sürüm ise onun Windows 10 olanına geçebilirsiniz.
Pro ise Pro'ya.

@zeki1981 yardımın için teşekkür ederim. Şu an Home Single Language kullanıyorum. Pro'ya geçme gibi bir şansım hiç mi yok. Home Single Language ile Pro arasında ne tür farklar vardır.

@zeki1981 yardımın için teşekkür ederim. Şu an Home Single Language kullanıyorum. Pro'ya geçme gibi bir şansım hiç mi yok. Home Single Language ile Pro arasında ne tür farklar vardır.

Standart bir kullanıcı isen bir fark yok.
Sürücü şifreleme ve birkaç tane daha güvenlik protokolü var aralarında.

Windows 11 Pro kullanan bir ev kullanıcısı olarak Home ve Pro versiyonları arasında fark görmüyorum.

@zeki1981 Windows 10 Home Single Language kuruyorum bir sıkıntı çıkmaz değil mi ürün anahtarı kısmında.

Çıkmaz rahat olun.
Cihaz internete çıktığında otomatik etkinleşecektir.

Windows 11 Pro kullanan bir ev kullanıcısı olarak Home ve Pro versiyonları arasında fark görmüyorum.

Dedim ya hocam BitLocker ve bir iki tane daha güvenlik özelliği var fark olarak.

Geri
Yukarı