Windows 11'den 10'a geri geçilmeli mi?

Fatieh

Hectopat
Daha fazla  
Maalesef geri dön seçeneği artık kalktı ve format atmam gerekecek. Windows diskinde aşırı önemli şeyler yok ama çok ta uğraşmak istemiyorum.

Yazılıma başladım Windows 11 beta da çalışmak bir sıkıntı yaratır mı? Geçen RDR2 oynarken oyun çökmüştü ve PC saçmalamıştı onu da ekleyeyim.

Ne yapayım sizce?

10 ile birlikte dual boot kullanın.
Windows 10'a dönerim ondan sonra yapabilirim ama iso lazım. Ayrıca hangi diske nasıl kuracağım emin değilim. Ayrı bölüm açmam gerekebilir. Evde eski bir laptop var ama Windows 11 olmuyor ona. Olsa yenilikleri vs takip edebilmek için ona kurardım.

Windows 10'a dönerim ondan sonra yapabilirim ama iso lazım. Ayrıca hangi diske nasıl kuracağım emin değilim. Ayrı bölüm açmam gerekebilir. Evde eski bir laptop var ama Windows 11 olmuyor ona. Olsa yenilikleri vs takip edebilmek için ona kurardım.
Bence C diskini 2 ye böl. Sonra yeni oluşturduğun birime windows 10 kur doğrudan. Sonra başlangıçta hangisini kullanmak istiyorsan onu seçer kullanırsın.

Windows 11 en son sürümde gayet stabil hızlı oldu çok beğendim ben şu an Windows 10'dan daha iyi oldu tek sıkıntısı güvenli mod da başlamıyor bilgisayar hata veriyor onun dışında sorun yok.

Maalesef geri dön seçeneği artık kalktı ve format atmam gerekecek. Windows diskinde aşırı önemli şeyler yok ama çok ta uğraşmak istemiyorum.

Yazılıma başladım Windows 11 beta da çalışmak bir sıkıntı yaratır mı? Geçen RDR2 oynarken oyun çökmüştü ve PC saçmalamıştı onu da ekleyeyim.

Ne yapayım sizce?

Bence 10'a dönüp nihai sürümü bekle ama PC desteklemiyorsa nihai sürümü kuramazsın.

Bence 10'a dönüp nihai sürümü bekle ama PC desteklemiyorsa nihai sürümü kuramazsın.
Bilgisayarımın parçaları eski değil bütün gereksinimleri karşılıyor. O konuda sıkıntı yok. Eve dönünce windows 10 a geri dönüp belki dual boot ile kurabilirim windows 11 in betasını.

Geri
Yukarı